Lietošanas noteikumi

* — Kods bilžu apskatei derīgs 100 dienas. Jebkuras informācijas platformas "Pride.Lv" bildes lejuplādēšana, drukāšana, pavairošana, izplatīšana un publicēšana bez attēlā redzamās personas rakstveida piekrišanas ir kategoriski aizliegta! Vainīgā persona atbild saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanas nosacījumiem.

** — Parole derīga vienai ieejas reizei bārā—klubā "Golden" www.mygoldenclub.com vai bārā - klubā "Top Club Riga" www.topclub.lv. Pēc paroles paziņošanas uz rokas tiek uzlikta aproce, lai varētu brīvi iziet un atgriezties bārā—klubā. Naudu par nopirkto paroli atpakaļ neatgriež, izņemot gadījumu, ja ir nopirkta parole, bet persona neatbilstat "Face control" prasībām. Ieeja ir no 18 gadiem, tāpēc paroli atļauts iegādāties personām no 18 gadiem.

*** — ""Golden" Classic Card" jeb ""Golden" klasiskā karte" ("GCC") www.pride.lv/lv/priekiem/forfun/golden-classic-card ir klienta karte, kas apliecina, ka tās īpašniekam ir bezmaksas ieeja bārā—klubā "Goldenwww.mygoldenclub.com, 25% atlaide dzērieniem un privilēģija ievest neierobežotu draugu skaitu par zemāku cenu (parasti 5 eiro personai). No 2016. gada 13. augusta paipildus tiek ieviesta opcija, ka vienu draugu viena vakara ietvaros var ieves bez maksas. Lai nopirktu "GCC", nepieciešams aizpildīt anketu un augšuplādēt sejas bildi (lai "Face control" pārbaudot "GCC" varētu atpazīt). "GCC" pārdošana var tikt atteikta, nepaskaidrojot iemeslu. Šādā gadījumā "GCC" pirkums tiek atcelts un nauda atmaksāta. "GCC"izgatavošanas laiks ir 15 darba dienas. "GCC" nozaudēšanas gadījumā tās atjaunošana maksā 10 eiro. "GCC" ir beztermiņa. Neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūgums sazināties pa e—pastu: info@mygoldenclub.com, "Tēmas" vietā rakstot "Karte".

**** — "Green Card" jeb  zaļā karte" ("GC") www.pride.lv/lv/priekiem/forfun/golden-green-card ir klienta karte, kas apliecina, ka tās īpašniekam ir bezmaksas ieeja bārā—klubā "Golden" www.mygoldenclub.com un privilēģija ievest neierobežotu draugu skaitu par zemāku cenu (parasti 5 eiro personai). Lai nopirktu "GC", nepieciešams aizpildīt anketu un augšuplādēt sejas bildi (lai "Face control" pārbaudot "GC" varētu atpazīt). "GC" pārdošana var tikt atteikta, nepaskaidrojot iemeslu. Šādā gadījumā "GC" pirkums tiek atcelts un nauda atmaksāta. "GC" izgatavošanas laiks ir 15 darba dienas. "GC" nozaudēšanas gadījumā tās atjaunošana maksā 10 eiro. "GGC" ir terminēta (5, 12 vai 24 mēneši). Neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūgums sazināties pa e—pastu: wow@mygoldenclub.com,

Lai saņemtu aktuālo informāciju — praidkopu "Pride.Lv" —, jāraksta uz e—pastu: info@pride.lv.

Ūdensvīrs
Zivs
Auns
Vērsis
Dvīņi
Vēzis
Lauva
Jaunava
Svari
Skorpions
Strēlnieks
Mežāzis