7.septembrī notiks pikets, par jauno elektroenerģijas sadales tarifu atcelšanu

7.septembrī notiks pikets, par jauno elektroenerģijas sadales tarifu atcelšanu

2023. gada 28. augusts

PARTIJAS PLATFORMA 21, VIDZEMES PARTIJAS, PARTIJAS APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJIEM VALŽU KOPĪGS PAZIŅOJUMS !

Jaunie elektroenerģijas Sadales Tīklu tarifi ir nesamērīgi, ekonomiski nepamatoti, netaisnīgi un pretrunā ar valsts politiku attiecībā uz energoneatkarības palielināšanu.

Ikmēneša maksas faktiskais palielinājums klientiem ir mērāms nevis procentos, bet reizēs. Tas vēl vairāk pasliktina vairumu mājsaimniecību jau tā grūto finansiālo situāciju, veicina inflāciju un palielina sociālo spriedzi.

Jo īpaši tarifi ir netaisnīgi pret mājsaimniecībām, iedzīvotāju vidusslāni, mazajiem uzņēmumiem, ikvienu iedzīvotāju, kuri valdības rosināti izvēlējušies “Zaļā kursa” apkures aprīkojuma veidus, nomainījuši gāzes katlus uz siltumsūkņiem, ieviesuši elektroenerģijas taupības pasākumus, uzstādījuši saules paneļus. Valdošās koalīcijas darbības moto - “Uzticies valdībai un mēs tevi pievilsim un iedzīsim nabadzībā!”

Tāpēc pieprasām nekavējoties apturēt jauno tarifu piemērošanu, atgriezties pie iepriekšējiem tarifiem līdz nav izstrādāts godīgs, samērīgs tarifu plāns, samazinātas pakalpojuma sniedzēja administratīvās izmaksas, kā arī padomes, valdes locekļu skaits un atalgojums.

Tāpēc vēršamies pie Saeimas - Latvijas augstākā likumdevēja un prasām nekavējoties rīkoties, lai atceltu jaunos elektroenerģijas sadales tarifus!

2023.gada 25.augustā partija Platforma 21 ir pieteikusi Rīgas domei piketu pie Saeimas 2023.gada 7.septembrī.

Aicinām ikvienu, lai paustu savu nostāju uz piketu pie Saeimas nama ceturtdien, 2023.gada 7.septembrī plkst.11:00 Rīgā, Jēkaba ielā 11.

Tā pat aicinām turpināt parakstīt iedzīvotāju iniciatīvu portālā MANABALSS.

Partijas Platforma 21 priekšsēdētājs Raimonds Lazdiņš,

Vidzemes partijas priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis,

Partijas Apvienība Iedzīvotājiem valdes loceklis Kaspars Upacieris.

Preses relīzi ievietoja: Pride.Lv redaktors Maigurs Skangalis