Bildinājums pie Pirmā pasaules kara pieminekļa Kanzassitijas centrā

Bildinājums pie Pirmā pasaules kara pieminekļa Kanzassitijas centrā

2024. gada 1. maijs

Gabija plānoja ideālu piedāvājumu pie Pirmā pasaules kara pieminekļa Kanzassitijas centrā, un tur bija fotogrāfs, kurš iemūžināja šī brīža tīro pārsteigumu — Lorēna nenojauta, ka viņas tuvākie tuvinieki ir izlidojuši, lai skatītos tuvumā un svinētu svētkus.

Par iemīlēšanos pie šampanieša.

Abas sievietes iepazinās pakalpojumā Bumble, taču Gabijai bija nepieciešami divi mēneši īsziņu sūtīšanas, lai beidzot panāktu, ka Lorēna apņemas tikties, lai vakariņotu. Pirmais randiņš beidzās ar Nikijas Mināžas repošanu automašīnā, bet otrais randiņš notika jau nākamajā vakarā.Abas pie filmām un šampanieša pavadīja laiku sarunās līdz 4 no rīta, un jau tad abas zināja, ka abpusējā saikne ir reta.

Pastāstiet mums par bildinājuma plānošanu.

Es vēlētos sevi neoficiāli saukt par pierakstu karalieni. Pavadīju četrus mēnešus, plānojot un veidojot pierakstus ar visu bildinājuma informāciju.Viss bija plānots. Es liku Lorēnas draugiem aizvest viņu uz stundu projām, lai piedzīvotu prieku, kamēr es sakravāju mūsu koferus, ziedus, šampanieti un savu drosmi!

Viņas draugi viņu izsēdināja pie Pirmā pasaules kara pieminekļa Kanzassitijā.Tas ir ideāls fons. Man nezinot, Lorēna saka, ka šī ir vieta, kur viņa zināja, ka ir manī iemīlējusies.Agrāk biju tur viņu aizvedusi uz randiņu ar saldējumu. Lorēna ieradās un es izlēcu!

Pirmais, ko viņa man teica, bija: “Ko tu šeit dari?!Tu mānīgais suns!!”

Es ierosināju bez runas, ko biju plānojusi nedēļām ilgi, jo biju tik nervoza. Labākais brīdis manā mūžā. Daži no mūsu ģimenes un draugiem uzmundrināja un viņa bija tik šokēta.Viņai nebija ne jausmas!Pēc tam mēs devāmies divu stundu fotosesijā cauri Kanzassitijas centram ar mūsu Apbrīnojamo fotogrāfu Kalenu. Pēc filmēšanas es viņu aizvedu uz mūsu iecienītāko vācu restorānu KC, kur mēs izīrējām augšstāva istabu.Pārsteigums!Tur mūs gaidīja abas mūsu ģimenes.Mamma bija izrotājusi galdus ar personalizētiem vārdu izvietojumiem, svecēm, ziediem.Mēs raudājām, kad mūsu tēti teica vissirsnīgākās runas par to, cik viņi lepojas ar to, ka viņu meitas atrada savas otrās pusītes.

Šī bija diena, ko mēs nekad neaizmirsīsim!Tā bija ideāla.

Avots: https://dancingwithher.com/


Rakstu sagatavoja brīvprātīgā Pride.lv reportiere Kristīne
Rakstu ievietoja Pride.Lv redaktors Maigurs Skangalis

Bildinājums pie Pirmā pasaules kara pieminekļa Kanzassitijas centrā Bildinājums pie Pirmā pasaules kara pieminekļa Kanzassitijas centrā Bildinājums pie Pirmā pasaules kara pieminekļa Kanzassitijas centrā Bildinājums pie Pirmā pasaules kara pieminekļa Kanzassitijas centrā Bildinājums pie Pirmā pasaules kara pieminekļa Kanzassitijas centrā Bildinājums pie Pirmā pasaules kara pieminekļa Kanzassitijas centrā Bildinājums pie Pirmā pasaules kara pieminekļa Kanzassitijas centrā Bildinājums pie Pirmā pasaules kara pieminekļa Kanzassitijas centrā Bildinājums pie Pirmā pasaules kara pieminekļa Kanzassitijas centrā Bildinājums pie Pirmā pasaules kara pieminekļa Kanzassitijas centrā Bildinājums pie Pirmā pasaules kara pieminekļa Kanzassitijas centrā Bildinājums pie Pirmā pasaules kara pieminekļa Kanzassitijas centrā