Gājiens City Pride noslēdzās bez starpgadījumiem

Gājiens City Pride noslēdzās bez starpgadījumiem

2023. gada 19. novembris

19.11.2023. gājiens City Pride par atbalstu esošā laulības institūta saglabāšanai Latvijā, ir noslēdzās bez starpgadījumiem!

Gājiena uzsaukums – Izrādīsim cieņu Latvijai, K.Ulmanim un sev.

Gājienā aicināti piedalīties LGB+ cilvēki, līdzi ņemot Latvijas karogus vai karodziņus, ģērbjoties ikdienas drēbēs. Gājiens noslēgsies pie Brīvības pieminekļa, ar himnas dziedāšanu.

Gājiena rīkotajs: Maigurs Skangalis

Gājiena motivācija: norobežoties no LGB+ kopienas cilvēkiem, kuri pauž radikālos uzskatus, kurina naidu pret viedokļu ietekmētājiem, mūziķiem, politiķiem par “nepareizo” viedokļu paušanu, vai draud Latvijai ar tiesu darbiem, par Saeimas pieņemto partnerattiecību likumu, kura izsludināšanu ir apturējis prezidents Edgars Rinkēvičs.

Gājiena organizators izsaka pateicību Valsts un pašvaldības policijai par drošības garantēšanu un drošības sajūtas radīšanu ar savu klātbūtni!

Nākamis LGB+ ļaužu gājiens City Pride notiks 19.11.2024.

Rakstu ievietoja Pride.Lv redaktors Maigurs Skangalis

Gājiens City Pride noslēdzās bez starpgadījumiem Gājiens City Pride noslēdzās bez starpgadījumiem Gājiens City Pride noslēdzās bez starpgadījumiem Gājiens City Pride noslēdzās bez starpgadījumiem Gājiens City Pride noslēdzās bez starpgadījumiem Gājiens City Pride noslēdzās bez starpgadījumiem