Intervija ar Rahmiru Ardžājevu, ne par Rahmiru Ardžājevu

Intervija ar Rahmiru Ardžājevu, ne par Rahmiru Ardžājevu

2021. gada 4. augusts

Skaistā 30. jūlija dienā Pride.Lv nejauši satika Rīgā pazīstamu frizieri Rahmiru Ardžājevu!

Kaut arī par privāto dzīvi Rahmirs nevēlējās runāt, par savu jauno sunīti tomēr piekrita pastāstīt. Tāpēc šoreiz intervija vairāk par Rahmira pavadoni.Kā sauc Tavu jauno sunīti?

Ozijs, viņš piedzima patversmē.Tu minēji, ka tas ir Tavs otrais sunītis?

Jā. 14. martā mans pirmais sunītis, kuru iegādājos pirms 13 gadiem, devās tai pasaulē, un es domāju, kāpēc gan man jābūt vienam, un paņēmu jaunu suni.Un kur Tu ņēmi abus suņus?

Pirmos suni es ņēmu patversmē “Dzīvnieku draugs” Fridriha Candera ielā 4 un otro dzīvnieku patversmē “Ulubele”.Pastāv viedoklis, ka, glāstot suni, cilvēks saņem spēku. Vai tas ir saistīts ar to, ka tev kā frizierim vajag stipras rokas?

Es par to nebiju aizdomājies [smejas]. Vienkārši, kad dzīvo viens, vajag kādu samīļot, un es nezinu, vai tas ņem vai dod enerģiju, taču cilvēki nāk un aiziet, bet suns vienmēr būs tev uzticīgs.Vai Tava profesija ietekmē to, kā izskatās Ozijs un kā Tu gribētu, lai viņš izskatītos? Vai varbūt Tu tam nepievērs uzmanību?

Nē, es tikai tagad vedīšu viņu uz frizētavu, viņš man ir tikai no pagājušās piektdienas [25.07.2021.]. Viņš vēl tāds tramīgs, bet jā, pierakstījāmies. Viņu nomazgās, saķemmēs, apgriezīs, lai kulturālāks izskatās. Ne velti dzīvniekam dots apmatojums, tāpēc tam jābūt sakoptam. Neesmu tāds saimnieks, kas apcērp suni tā, kā iedomājas, nevis tā, kā suns jūtas labāk. Tas tāpat kā cilvēku izvest ārā pliku un likt staigāt pa Rīgas ielām. Baigi griezt neko netaisos, nedaudz tūnings un viss.Pastāv viedoklis, ka sunīti parasti ņem geju vai lesbiešu pāris vai vienkārši cilvēks, kas dzīvo viens, jo tas aizvieto rūpes par bērnu.

Nē, es tā nedomāju. Ja tu dzīvniekus mīli, tad ir vienalga, vai tu būsi pārī vai nepārī. Vairāk atkarīgs no tā, cik esi gatavs rūpēties par dzīvnieku. Ja visu laiku esi darbā, tad dzīvnieks būs novārtā. Bet, ja ir brīvs laiks, tad aizbrauc ar viņu uz jūru vai kur citur pastaigāties.Vai plāno ar suni piedalīties izstādē vai izveidot viņam Instagram kontu?

Nē, man tas liekas smieklīgi [smejas]. Tas ir mans viedoklis. Suns ir mans mīļums. Es vienreiz biju ar savu pirmo suni uz patversmes suņu izstādi, un viņš tur drebēja.Un ko Tu ieteiktu Pride.Lv lasītājiem – paņemt suni no patversmes vai iegādāties šķirnes sunīti?

Es ieteiktu no patversmes. Bet katram cilvēkam ir atšķirīgi. Citiem tā ir statusa lieta – var iet ar sunīti pa ielu, lai visi redz. Es ņēmu pēc sajūtām. Un jauktenis ir mazāk alerģisks. Šķirnes sunim ļoti jāseko, ko tas ēd. Es baroju ar sauso barību un nopērku gaļu. Tā ir man.


Pārpublicējot informāciju atsauce uz Pride.Lv obligāta

Atbildes ievietoja: Maigurs Skangalis

Intervija ar Rahmiru Ardžājevu, ne par Rahmiru Ardžājevu Intervija ar Rahmiru Ardžājevu, ne par Rahmiru Ardžājevu Intervija ar Rahmiru Ardžājevu, ne par Rahmiru Ardžājevu
Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!