Klik Klak pasākumā uzstāsies Kirils Šapovalovs

Klik Klak pasākumā uzstāsies Kirils Šapovalovs

2020. gada 18. februāris

Sestdien, 22. februārī plkst. 23.00 Rīgas labākās ballītes Klik Klak ietvaros ar dīdžejsetu uzstāsies un viesosies Kirils Šapovalovs (Kirill Shapovalov) no Maskavas, Krievijas.

Ekstravagantais Kirils ir dīdžejs un viens no veidotājiem Popoff Kitchen nakts ballītēm Krievijā un nu jau arī citur pasaulē. Tās ir slavenas ar savu alternatīvo, avangarda atmosfēru un centieniem pēc drošas, nepiespiestas vietas, līdzīgi kā mūsu Klik Klak pārtiji.

Kirils spēlē eklektiskus dzīdžejsetus, kuros saklausītiet tumšu tehno, industrial, minimal wave toņus.

Kā jau Klik Klakos mēdz būt, sagaidiet arī kaut ko citādāku - pēc Kirila ar dzīvās elektronikas performanci uzstāsies vietējais mākslinieks Thinner aka Pauls Kvālis.

Iesildīs un atsildīs deju grīdu Klik Klak "mājas gariņi" Lévi & Strauss.

Klik Klak pasākuma norises vieta: Tallinas ielas kvartāls, Tallinas iela 10, meklējiet Pride.lv pārstāvjus pie ieejas durvīm.

Ieeja pasākumā no 18 gadu vecuma, ieejas maksa - 10 € pie durvīm, 7€ - ja nospiedīsi Going facebook pasākumā līdz 22.02 pl. 19:00 vai atrakstot savu vārdu uz aristidsbar@gmail.com.

Klik Klak organizatori atgādina, ka Klik Klak ir LGBTQ un draugu pasākums. Klik Klak ambīcija ir ne tikai popularizēt dažādību mūzikā, bet arī aptvert cilvēku dažādību un dažādās mīlestības formas. Klik Klak nav vieta homofobijai, rasismam, seksismam, transfobijai un jebkāda veida diskriminācijai.

Vairāk par pasākumu: www.facebook.com/events/1033807840308076

Foto no www.instagram.com/shapovalovkirill

Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!