Kluba "IcON" atklāšana jau 24. augustā!

Kluba "IcON" atklāšana jau 24. augustā!

2019. gada 20. augusts

Hey Hey Hey!

Klubs "Icon" savas durvis vērs jau šo sestdien un atgādina, ka turpinās "Golden" kluba aizsāktās tradīcijas, kā arī piedāvās vēl nebijušu pasākumu un izklaides spektru!


Kluba īpašnieks Weiss vēlas informēt, ka visi tie, kas bija iegādājušies "Green Cards", tiks aicināti no šī gada septembra apmainīt savas kartes pret "Icon Basic" kartēm, kas nodrošinās ieeju vienai personai klubu naktīs un pasākumos. Tāpat tiks sniegta iespēja apmainīt "Icon Basic" uz "Icon Gold" kartēm, kas nodrošinās ieeju 2 personām, kā arī 10% atlaidi kluba bārā. "Icon Gold" kartes cena būs 150,00 euro un tā būs derīga bez termiņa vai 50,00 euro par karti, kas derīga 3 mēnešiem.*


Iegādāties kartes ir iespējams šeit


Ikdienā kluba ieejas maksas svārstīsies no 5,00 līdz 8,00 euro.


Atgādinām, ka šo sestdien, 24. augustā, no plkst. 23:00 norisināsies "IcON" kluba atklāšanas pasākums Festivāla "QueerFest19" ietvaros. Biļetes iegādāties iespējams šeit


* "Icon Gold" karti ar 50% atlaidi iegādāties varēs tikai līdzšinējie "Green Card" īpašnieki. Parastā cena - 300,00 euro. "Golden Classic Card" īpašniekiem karte pret "Icon Gold" pastāvīgo karti tiks apmainīta bez maksas.


Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar "IcON" komandu, rakstot uz management@houseofweiss.info .


Uz tikšanos "IcON" klubā!

Kluba "IcON" atklāšana jau 24. augustā! Kluba "IcON" atklāšana jau 24. augustā! Kluba "IcON" atklāšana jau 24. augustā! Kluba "IcON" atklāšana jau 24. augustā!
Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!