Laiks atvērt "IcON"!

Laiks atvērt "IcON"!

2019. gada 13. augusts

Sveiks, kvīr!

Mēs visi esam dzirdējuši nepatīkamas ziņas par to, ka ikoniskais klubs "Golden" ir nu slēgts.

Kopiena nav padevusies un paziņo - laiks ieviest jaunu elpu mums visiem iecienītās telpās!

"IcON" - izklaides un pasākumu vieta kopienai, kuras galvenais mērķis būs LGBT+ kopienas interešu aizstāvība, dažādu pasākumu organizēšana. Savukārt nakts stundās "IcON" pārtaps par izklaides vietu ikvienam kārtīgas ballītes piekritējam.

"Mēs vienmēr esam vēlējušies izveidot kopienai draudzīgu telpu, kurā izbaudīt neapspiestu atmosfēru pie kafijas tases, slīkt sarunās par ikdienā piedzīvoto un kopā nedaudz pasapņot. Nereti esmu dzirdējis sarunas par to, cik ļoti kvīriem trūkst iespējas ikdienā novērsties no skrējiena ikdienas burzmā. Un nu mums ir radusies iespēja šādu telpu radīt kopā," min "IcON" projekta autors Edgars Kozuliņš.

Tā vietā, lai vienkārši gūtu naudu no ziedojumiem, "IcON" komanda ir sagatavojusi pārsteigumus pateicībā ikvienam ziedotājam!


Ziedojot 10,00 eur, Tu iegūsi iespēju apmeklēt kluba atklāšanas pasākumu, kas norisināsies 2019. gada 24. augustā - Festivāla "QueerFest'19" ietvaros, bez maksas.

Ziedojot 30,00 eur, Tev būs iespēja iegūt "IcON Basic" karti 3 mēnešiem, kas nodrošinās Tev ieeju "IcON" klubā bez papildu maksas!

Savukārt ziedojot 50,00 eur, Tu varēsi kļūt par "IcON Gold" kartes īpašnieku, kas savukārt nodrošinās ieeju Tev, Tavam draugam un 10% atlaidi dzērieniem un uzkodām kluba bārā!


Ziedot iespējams šeit *

Visi gūtie līdzekļi tiks izmantoti "IcON" attīstībai, pasākumu organizēšanai un kopienas atbalstīšanai.

Mēs vēlamies pateikt milzīgu paldies ikvienam atbalstītājam, kas jau ir ziedojuši un paldies tiem, kas atbalstīs mūs turpmāk! Kopā "IcON" spēs kļūt par ilgtspējīgu vietu katram no mums un platformu kopienas attīstībai nākotnē!


Rakstu sagatavoja pride.lv komanda

Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!