Latvijā tapa pirmais Instagram seriāls

Latvijā tapa pirmais Instagram seriāls

2020. gada 10. jūnijs

Pirmdien, 8. jūnijā, pirmizrādi piedzīvoja Latvijā pirmais Instagram seriāls “Fasāde”. Piecu sēriju garajā seriālā galvenajās lomās iejutīsies tādi Latvijā zināmi aktieri kā Andris Keišs, Anta Aizupe, Marija Linarte, Juris Strenga un Laura Šterna, un tas būs veltīts vientulības tematikai.

“Digitālās tehnoloģijas padarījušas savstarpējo komunikāciju pieejamāku un intensīvāku, bet cilvēkus - izolētākus un vientuļākus. Seriālam "Fasāde" kā platforma izvēlēti sociālie tīkli, kur visretāk atzīstamies vientulībā, bet visbiežāk tādi jūtamies. Minūti garie stāsti ielūkojas piecu varoņu dzīvēs aiz “fasādes”, kas būtiski atšķiras no krāsainā attēla, kas tiek demonstrēts publiski,” Latvijā pirmā Instagram seriāla nianses atklāj tā režisore Adriāna Roze.

Trešajā sērijā galvenā varoņa lomā iejutīsies Laura Šterna.

“Vientulība ir kas tāds, kas man kādreiz likās pat pašsaprotami, pagātnes es bija daudz vairāk noslēgusies ārpasaulei nekā tagadnes es. Arī esot kopā ar cilvēkiem, paziņām, draugiem - secinot, ka zūd kopīgās intereses vai sarunu tēmas, arī tad, sēžot kādam blakus, sajūta bijusi vientuļa. Šobrīd, jau kuro reizi, kad nav izdevies izveidot paliekošas (romantiskas) attiecības, pieķeru sevi pie domas, ka esmu nolemta vientulībai. Tāpēc turos pie draudzībām, kas ir sirsnīgas un patiesas, lai neaizietu “pa pieskari” savās domās., “ teic L. Šterna.

Ikviens interesents šo seriālu varēs vērot sociālā tīkla “Instagram” sadaļā “IGTV”.

Latvijā pirmā Instagram seriāla pirmizrāde paredzēta Atbildīga biznesa nedēļā, kas šogad norisināsies laikā no 8. līdz 12. jūnijam. To organizē Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts kopā ar sadarbības partneriem. Atbildīgu biznesa nedēļu atbalsta un izpratni par ilgtspējīgu biznesu palīdz veicināt Swedbank, Latvenergo un Eco Baltia grupa.

Saite uz seriālu “Fasāde”: https://www.instagram.com/serialsfasade/

Par Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu:

Biedrība "Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts" tika izveidota 2011. gada sākumā ar mērķi sekmēt valsts ilgtspējīgu attīstību. Institūta biedri un eksperti ir vadošie konsultāciju uzņēmumi dažādos ilgtspējas aspektos: COBALT, Estonian, Latvian & Lithuanian Environment, Latvijas Zaļais punkts, Golin Riga, Spring Valley un Kantar.

Papildu informācija:

Karīna Javtušenko,

Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta

korporatīvo attiecību vadītāja

tālr.: 26562499

e-pasts: Karina.Javtushenko@incsr.eu

Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!