Mozaīkai -15!

Mozaīkai -15!

2021. gada 5. marts

10. martā Mozaīkai aprit 15 gadi. Daudz kas noticis un ne maz sasniegts šajos gados. Šobrīd organizācijā vēl aizvien darbojas cilvēki, kas tālajā 2006. gadā to dibināja. Taču šajā laikā paralēli un līdzās Mozaīkai ir izaugusi arī vesela jauna paaudze aktīvistu, kas šobrīd ir tik pat veci vai tikai nedaudz vecāki par pašu organizāciju. Jaunie un vecie - viņi ir pazīstami, bet vai viņi patiešām pazīst viens otru?
Aicinām uz paaudžu satikšanos, kur divas pieredzējušas aktīvistes, kas bija Mozaīkas dibinātāju starpā toreiz, sarunāsies ar diviem jauniem un dedzīgiem aktīvistiem, kas darbojas Mozaīkas jauniešu grupā “Skapis” šobrīd. Viņi izjautās viens otru un mēģinās saprast, vai izaicinājumi, ar kuriem sastopas katra LGBTQI aktīvistu paaudze, ir līdzīgi, vai cīņas tomēr ir pavisam atšķirīgas? Kas mūs vieno un kas mūs šķir? Vai 15 gadi mūs visus kaut kam iemācījuši, un vai varam mācīties no citu kļūdām tā vietā, lai pieļautu savējās? Kā varam viens otru iedvesmot un pacelt arvien jauniem sasniegumiem?

Ja arī tu vēlies kaut ko pajautāt vai pateikt mums, sūti savus jautājumus, komentārus vai novēlējumus šeit, FB ziņās, vai e-pastā office@mozaika.lv līdz pirmdienai, 8. martam. Mēģināsim tos iekļaut dzimšanas dienas sarunā.

Sarunā piedalīsies:
Linda Freimane. Mozaīkas dibinātāja, bijusī Mozaīkas valdes priekšsēdētāja un bijusī ILGA-Europe valdes locekle un līdzpriekšsēdētāja.
Kristīne Garina. Mozaīkas dibinātāja, Mozaīkas valdes priekšsēdētāja un Eiropas Praidu Organizatoru Asociācijas EuroPride valdes priekšsēdētāja.
Dan Avangard. Trans aktīvists, Mozaīkas jauniešu grupas Skapis dalībnieks, jauniešu organizācijas Protests aktīvists.
Aleks Bērziņa. Mozaīkas jauniešu grupas "Skapis" jaunievēlētais vadītājs.

Kad: Trešdien, 10. martā, plkst. 19:30
Kur: Mozaīkas Facebook Live
Jautājumi: office@mozaika.lv vai sūti FB ziņu.

Avots: https://www.facebook.com/mozaikalv
Rakstu ievietoja: Maigurs Skangalis

Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!