No Piena līdz Skapim

No Piena līdz Skapim

2023. gada 24. februāris

Pēc veiksmīgas 14 gadu pastāvēšanas, šā gada Janvārī savu darbību beidza tautā mīlētais un leģendārais klubs PIENS. Ir laiks jaunam stāstam!

Jau gadiem Rīgas kvīru komunā ir alkas pēc šādas vietas esamības. Agrāk LGBTQIA+ draudzīga lokācija bija Golden, kas pildīja nakts lokāla funkciju, kā arī tautā atzinību izpelnījies bija Kaņepes kultūras centrs, kas bija kvīriem draudzīga vieta, ņemot vērā, ka arī visi galvenie PRIDE 2022 notikumi norisinājās tieši Kaņepes centrā un, līdzās pastāvošajā, Diagonālē.

SKAPIS ir hetero draudzīga vieta, kuras radošie direktori un vadītāji, Ieva un Bruno, ir kvīri. Kā paši saka:

" Mēs esam atvērti un brīvi savā domāšanā, mēs tiecamies pēc daudzveidības, svaiga satura un kvalitatīvas pasākumu programmas! No starptautiskiem dīdžejiem, DRAG šoviem, dzīvajiem koncertiem un karaoke vakariem līdz svētdienas vēlajām brokastīm, liberālām debatēm un citiem informatīvajiem pasākumiem."

Ar saukli "IZNĀC UN IENĀC":

Iznāc no apkārtējās sabiedrības spiediena, ikdienas rutīnas un visādi citādi dažreiz tik vienmuļās realitātes!

Ienāc drošā vidē, kurā mēs laužam stereotipus un esam brīvi visā savā pašizpausmes spektrā. Vietā, kurā mēs cienām un svinam viens otra atšķirības. Esi krāsains, esi drosmīgs, esi TU!

Ja vien Jūs atstājat savu homofobiju, seksismu, rasismu un citus atkritumus ārpus mūsu durvīm, aicinām visus mūsu esošos un topošos draugu.

Preses relīzi ievietoja: Pride.Lv redaktors Maigurs Skangalis