Par 19. novembra Samierināšanās gājienu

Par 19. novembra Samierināšanās gājienu

2024. gada 12. marts

Sveicināti, dārgie Pride.Lv lasītāji un sekotāji!

Vēlos informēt, ka ieplānotāis 19.novembra "City Pride" gājiens, LGB+ ļaužu atbalsts par tradicionālo ģimeni, tiks pārsaukts par "Samierināšanās gājienu"! Līdzi jāņem labs noskaņojums, drosme iestāties par veslo saprātu, drosme norobežoties no mūsu pašas LGB+ kopienas radikāļiem un heteroseksuāliem sociopātiem, kuri tandēmā grauj mūsu mīļās Latvijas nākotni!

Lūgums ņemt Latvijas karogus, nevis praida karogus. Pie šāda risinājuma esmu nonācis, pēc 9.marta rīkotās sapulces tradicionālās ģimenes atbalstam, kurā vēroju, ka absolūtais mūsu līdzcilvēku vairākums, praida karogu uzskata par pedofīlu un pederastu simbolu.

Šāds uzskats ir likumsakarīgs, jo notikumi pasaulē, arvien vairāk izgaismo, ka LGB+ kustībā daži ļaudis pārprot demokrātiju un neizprot vārda brīvību.

Kanādas praida oraginizētaja aizturēšana ar apsūdzībām pedofīlijā un bērnu pornogrāfijā un LGB+ kopienas ļaužu klusēšana, tiek uzskatīta ka atbalsts.

Nūdistu dalība praidos, publiska urinēšana un pašapmierināšanās zem praida karogiem nav pieņemama un pilnībā degradē praidu sākotnējo rīkošanas domu.

Ieplānojām dalību 19.novembrī, Samierināšanās gājienā!

Aicinu iegādāties aproci, lai savlaicīgi varētu apzināt potenciālo dalībnieku skaitu. Aproci var iegādāties šeit, aproce tiks izsniegta pirms Samierināšanās gājiena pulcēšanas vietā (tiks izziņots publiski un katram aproces pircējam, nosūtot uz e-pastu, kuru norādīja aproces pirkšanas procedūras laika).

Aproce nedod nekādas priekšrocības, bet kalpo, kā instruments aprēķinu veikšanai, lai informētu valsts un pašvaldības iestādes par dalībnieku skaitu.

Samierināšanās gājiena rīkotājs Maigurs Skangalis