Pride.lv Gemius blogu topā ierindojas 22. vietā

Pride.lv Gemius blogu topā ierindojas 22. vietā

2019. gada 1. jūlijs

Interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmuma Gemius 2019. gada pavasara blogu topā pride.lv kopumā ierindojas 22. vietā (18. vietā skatījumos no datoriem un 24. vietā apmeklējumos no mobilajām ierīcēm).

Ar visu pētījumu kopumā iespējams iepazīties šeit:

https://www.gemius.lv/all-reader-news/gemius-pavasara-blogu-tops-2019.html

Vienlaikus pride.lv vasaru uzsāk ar jauniem uzaicinājumiem un pārmaiņām. No 1. jūlija pride.lv darbosies kā LGBT+ un brīvprātīgo blogeru informācijas platforma. Lai par kopienas aktualitātēm iegūtu vēl plašāku informāciju, ikviens, kurš vēlēsies dalīties ar savu stāstu, pieredzi vai vienkārši pārdomām, aicināts to sūtīt uz info@pride.lv. Pride.lv ir vieta, kurā virtuāli satikties, vienam no otra iedvesmoties un dalīties ar noderīgu informāciju.

Pride.lv piedzīvo arī redakcionālas izmaiņas. Esmu pateicīga par ikvienu iedvesmojošo sarunu, atklātību un uzticēšanos, par ikvienu tikšanos un vienkārši kopā būšanu interesantajos pasākumos, jo īpaši Eiropraida un Baltijas Praidu laikā. Īpaši lielus paldies sūtu biedrībai “Mozaīka”, “Skapis.eu”, bāriem – klubiem “Golden” un “TOP klubs”. Rūpes par pride.lv turpmākajiem stāstiem un informācijas apriti uzņēmies Edgars Weiss Kozuliņš. No sirds vēlu veiksmes un grandiozus panākumus!


Pateicībā,
Kintija Bulava, www.pride.lv


Atstāt komentāru
Komentāri
    Maigurs 01.07.2019 23:07 0 3
    Paldies, Kintija! Cerams Edgara uzraudzībā, Pride.Lv paliks topā un varbūt pat pakāpsies augšup ;)