QueerFest'19 - festivāls brīvībai un sadraudzībai!

QueerFest'19 - festivāls brīvībai un sadraudzībai!

2019. gada 16. jūlijs

Sveiks, Kvīr!


Ir pienācis laiks svinēt svētkus mūsu kopienai!

Pirmais LGBT+ kopienas un viņu draugu festivāls “QueerFest’19”

2019. gada 24. augusts
Klubs "ICON"
Ģertrūdes iela 33/35

Rīga, Latvija

“QueerFest’19” – festivāls brīvībai, sadraudzībai un jauna posma aizsākšanai LGBT+ jomā. Mīlestības pilns pasākums ikvienam LGBT+ kopienai piederošajam un visiem, kas atbalsta LGBT+ kustību. QueerFest’19- festivāls, kas ieskandinās jauna posma uzsākšanos Latvijas LGBT+ kopienas dzīvē. Festivālā tiks svintēta brīvība un sadraudzība- mīlestības pilnais pasākums ir paradzēts ikvienam LGBT+ kopienas pārstāvim un visiem tās atbalstītājiem.

Festivāla “QueerFest’19” ietvaros tiks svinēta pasaule zem varavīksnes karoga- visas dienas garumā norisināsies dažādi ar LGBT+ kopienu saistīti pasākumi, kā piemēram, debates par aktuālākajām tēmām, radošas darbnīcas un performances, kā arī festivāla apmeklētājiem būs iespēja vairāk uzzināt par organizācijām, kuras atbalsta kopienu. Festivālu papildinās dzīvās mūzikas koncerti, populārā šova “RuPaul’s Drag Race” viktorīna, tērpu modes skate un citas aizraujošas aktivitātes. QueerFest’19 noslēgs grandiozā Visu Svēto Vogue Balle, kura pulcēs visekstravagantākos dalībniekus, kuri būs gatavi pierādīt sevi dažādās kategorijās uz mēles.

Pasākumu organizē “House of Weiss” un Klubs “Golden”, sadarbībā ar LGBT+ Jauniešu grupu “Skapis.eu”, “Pride.lv” un citiem.

Festivāla ietvaros:
  • LGBT+ draudzīgu organizāciju EXPO – Iespēja uzzināt par organizācijām, kuras ar prieku atbalsta kopienu un labprātīgi uzņem ikvienu kvīru, veicinot sociālo iekļaušanu.
  • “RuPaul’s Drag Race” modes skate un viktorīna– Pienācis laiks pierādīt savas zināšanas un atjautību par vienu no populārākajiem LGBT+ šoviem! “RuPaul’s Drag Race” ir kļuvis par platformu LGBT+ aktuālo jautājumu popularizēšanā, šovs uzrunā skatītājus visā pasaulē un pavisam drīz jau noslēgs savu 11. sezonu. Šova laikā ir bijis iespējams apbrīnot tūkstošiem satriecošu tērpu, kļūt par liecinieku neskaitāmiem konfliktiem un dramatiski komiskām situācijām, kā arī just līdzi mīļākajām drag karalienēm. Festivāla apmeklētājiem būs iespēja paasināt prātu un cīnītes par Drag Race “Visziņa” titulu, pie viena parādot savas prasmes tērpu veidošanā un defilējot pa mēli.
  • Radošās aktivitātes – sākot ar Zero-Waste darbnīcām un beidzot ar hennas tetovējumu meistarklasēm, QueerFest’19 piedāvās plašu aktivitāšu klāstu. Nozīmīšu izveide, kreklu un apģērbu apdruka ir tikai dažas no tām.
  • Atpūtas laundžs un dzīvā mūzika - “QueerFest’19” ir svētki, kurus aicinām svinēt ikvienam, izbaudīt patīkamu atmosfēru un dzīvo mūziku. Visu festivāla norises laiku par dzērieniem un nelielām uzkodām parūpēsies īpaši sagatavota launža zona ar dzīvu mūziku, kuru spēlēs un izpildīs LGBT+ aktīvisti vai kopienu atbalstošas personas.

  • Ikgadējā Vogue Balle “Ball of Saints”– laiks turpināt martā aizsākto tradīciju un pasludināt par Otro Vogue Balli, kuru organizē “House of Weiss”. Šīs Balles tēma - “Ball of Saints” jeb “Visu Svēto Balle” - netika izvēlēta bez iemesla. Reliģija ir viens no stūrakmeņiem, uz kura balstās ‘’tradicionālās”mīlestības un ģimenes vērtību aizstāvji. “Visu Svēto Balles” ietvaros,uz vienu dienu, reliģija tiks uztverta caur varavīkšņu šķidrautu. Ekstravaganti un eleganti tērpi, satriecošas dejas, prātam neaptverams enerģijas sprādziens - tas viss “QueerFest’19” Vogue Ballē.


Atkuālākajai informācijai seko facebook.com vietnē izveidotajā pasākuma lapā: https://www.facebook.com/events/421838685036576/

Biļešu cenas:
Pirmās 100 biļetes

QueerFest'19 Dienas programma - 7,00 eur
Vogue Balle "Ball of Saints" - 7,00 eur
Abas festivāla daļas - 12,00 eur

Pēcāk
QueerFest'19 Dienas programma - 8,00 eur
Vogue Balle "Ball of Saints" - 8,00 eur

Abas festivāla daļas - 14,00 eur

Biļetes ir iespējams iegādāties internetā:

www.ej.uz/QueerFest19

Par festivāla Galveno organizatoru:

Edgars Kozuliņš jeb Weiss - Drag Nama “House of Weiss” Namamāte. Projekta “ICON” autors. Horeogrāfs un deju pasniedzējs ar plašu pieredzi gan Latvijā, gan ārzemēs. Rīgas Balrūma Mēneša un Pirmās Ikgadējās Vogue Balles “Riga is on Fire: The Ball” oranizators, kas savu pieredzi ir guvis organizētajos Jauniešu festivālos un pasākumos kā līdzorganizators, Tehniskais koordinators, Mediju Programmas pārstāvis. Iepriekš - Jauniešu iniciatīvu un projektu autors, deju nometņu organizators.Informāciju sagatavoja “QueerFest’19” Organizatoru komanda.


QueerFest'19 - festivāls brīvībai un sadraudzībai!
Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!