Rīga - Berlīne. II daļa

Rīga - Berlīne. II daļa

2021. gada 23. janvāris

Pirms kāda laika Roberts Putnis, viens no partijas "Progresīvie" līdzdibinātājiem, atradis jaunas mājas citā Eiropas Savienības daļā!

Pride.lv uzdeva Robertam trīs jautājumus, un esam saņēmuši gaidītās atbildes. Šonedēļ publicēsim atbildi uz otro jautājumu: "Kāpēc tieši tagad Nacionālā apvienība iesniegusi grozījumus jeb precizējumu Satversmes pantam, kas definē ģimenes jēdzienu?"

Iegansts tieši šobrīd, protams, ir Satversmes tiesas humānisma piepildītais un cilvēku līdztiesību sargājošais spriedums lietā par homoseksuālu pāru līdztiesību darba un ģimenes tiesību jomā. Uzreiz bija skaidrs, ka tas neizpaliks bez labējo radikāļu politiskas reakcijas. Jo īpaši, ja ņem vērā, ka labēji konservatīvie un radikālie spēki Saeimā šobrīd ir nomācošā vairākumā.

Aicinu katru apzināties, ka tā ir politiska manipulācija. Kā pierāda visu citu valstu pieredze, kur ir tiesiski atzīta viendzimuma partnerība vai laulība, tad šajās valstīs nekas cits nav mainījies vai ļauns noticis kā tikai tas, ka vienai apdraudētais minoritātei klājas drusku labāk.

Daudzās valstīs politiskie spēki pirms attiecīgo likumu pieņemšanas manipulēja ar saviem vēlētājiem, biedēja tos ar “pašu nelabo”, bet pēc tam izrādījās, ka tiešām jau nevienam sabiedrības vairākumā nekas nav mainījies, kur nu vēl slikts noticis.

Rīdīt cilvēkus vienam pret otru ir klasiska bezatbildīgu politiķu taktika, lai novērstu uzmanību no patiesajām problēmām valstī un savā atbildīgas laukā.

Vai Latvijā tiešām nav reālu problēmu, ko šobrīd vajadzētu ar steigu risināt pie varas esošajām partijām?

Nacionālajai apvienībai vispār ir pilna atbildība par pilnīgi visām Latvijas problēmām, līdzīgi kā tagad izņēmuma kārtā opozīcijā esošajai ZZS.

Abas faktiski nepārtraukti ir bijušas valdībā vienā vai otrā formā visu neatkarības laiku.

JKP varētu beidzot pildīt savus solījumus sociālajā jomā. Tāpat kā KPV ministri risināt Covid-19 krīzes radītās problēmas ekonomikā. Un “Saskaņa” tomēr beidzot darbībā parādīt savu “sociāldemokrātiskumu”.

Nākamajā sestdienā tiks publicēta atbilde uz trešo jautājumu: "Kam ir jānotiek Latvijā, lai Roberts kopā ar savu laulāto atgrieztos Latvijā?"


Atbildi ievietoja: Maigurs Skangalis

Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!