Bez liekām ceremonijām no skapja iznāk ASV olimpiete

Bez liekām ceremonijām no skapja iznāk ASV olimpiete

2016. gada 5. augusts

ASV olimpiete, sieviešu basketbola līgas WNBA spēlētāja Elēna Delle (Ellena Delle, attēlē) iznākusi no skapja pavisam vienkāršā veidā – intervijā žurnālam Vogue – tā starp citu – minēts, ka jaunā sportiste ir saderinājusies ar savu mīļoto sievieti.

Delle ir Sieviešu Nacionālās basketbola līgas ‘Chicago Sky’ spēlētāja, kā arī MVP (Most valuable player – vētīgākais spēlētājs) statusa ieguvēja. Jāpiebilst, ka Delli uzskata par visas WNBA līgas vērtīgāko spēlētāju. Delles ‘atzīšanās’ par savu seksuālo orientāciju un saderināšanos nākusi pavisam vienkārši un ārkārtīgi mīļā veidā – bez liekām ceremonijām un sagatavošanās runām.

Par Amerikas basketbola zvaigzni iespējams izlasīt žurnāla Vogue augusta numurā, taču tas nav standarta ‘no skapja iznākšanas’ stāsts – intervija nav veltīta sievietes seksuālajai orientācijai. Viss notika bez asarām un liekas piepūles.

Basketbolistes atzīšanās bija tik vienkārša. Žurnāla augusta numurā lasām: „Elēna savu laiku dala starp komandu Chichago Sky un ģimeni, kas mitinās mūžamzaļājā Delveras (ASV) pilsētiņā Vilmingtonā. Viņai un viņas līgavai Amandai Kliftonei pieder dzīvoklis gan Čikāgā, gan Vilmingtonā.”

Un tas arī viss, ļaudis, - basketbola zvaigzne ir iznākusi no skapja! Žurnāla augusta numurā Dellai atveltītas divas lapaspuses, kurās iespējams izlasīt ne tikai par sievietes karjeru sportā, bet gan arī par citām ikdienas aktivitātēm, piemēram, to, ka sportistei kopā ar līgavu pieder privāta bērnu klīnika ar nosaukumu Delle Donne Academy.

Ja visiem iznākšana no skapja būtu tik vienkārša..

Avots: http://goo.gl/uXmzvn


Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!