Eirovīzijas zvaigznes Baltijas praidā

Eirovīzijas zvaigznes Baltijas praidā

2016. gada 7. maijs

Eirovīzijas dziesmu konkursa dalībnieki Dana International no Izraēlas un Donny Montell (Lietuva) kāps uz Baltijas praida skatuves, kas šogad tiek Rīkots kaimiņvalsts pilsētā Viļņā 18. jūnijā. Mākslinieki vienosies dziesmās, lai kopā nosūtītu emocionāli spēcīgu ziņojumu – tolerance, iecietība, cieņa, un atbalsts, - LGBT ļaudīm.

Izraēliešu dziedātāja Dana International ir ieguvusi pasaules slavu, uzvarot Eirovīzijas dziesmu konkursā 1998. gadā ar dziesmu „Diva”. Pēc daudzu gadu pauzes, 2011. gadā, Dana kāpa uz lielās Eirovīzijas skatuves otro reizi. Arī Lietuvas pārstāvim Donny Montell šī būs otrā reize uz lielās skatuves.

Baltijas praida ietvaros „mega dīva” un „geju ikona” Dana International un LGBT ļaudīm draudzīgais Donny Montell uzstāsies mākslas „rūpnīcā” ar nosaukumu „LOFTAS”. Lietuvas Eirovīzijas pārstāvis ne reizi vien uzstājies LGBT publikas priekšā, līdz ar to mākslinieks iemantojis šo ļaužu cieņu. Par LGBT publiku Donny Montell saka, ka tā esot visatsaucīgākā publika, kāda vien iedomājama.

Pārstāvot Lietuvu Eirovīzijā, mākslinieks arī uz Zviedriju vedīs līdzi tolerances vēstījumu. Viņš ne tikai pārstāvēs valsti, bet arī LGBT ļaudis.

„Es neatbalstu nekāda veida homofobiju, diskrimināciju, izsmiešanu, huligānismu, vardarbību un citas līdzīgas izpausmes, kas neiet roku rokā ar tolerances, mīlestības un cieņas morāli,” saka pats Donny Montell.

Avots: http://www.lgl.lt/en/?p=12809


Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!