Gaisa kuģa TF-GAY pilots iznāk no skapja

Gaisa kuģa TF-GAY pilots iznāk no skapja

2016. gada 29. jūlijs

Islandes aviokompānijas WOW gaisa kuģa TF-GAY pilots ir gejs – un, jā, viņš ir izskatīgs un blonds. Patiešām WOW!

Pirms kāda laika ziņu virsrakstus rotāja lidaparāts ar nosaukumu TF-GAY, kurš pieder aviokompānijai WOW. Nu šis spilgtais, violetais milzis atkal nonācis mediju redzeslokā, tikai šoreiz pateicoties tā pilotam Ogmunduram Gislasonam (attēlā), kurš atklājis, ka ir gejs.

Pilota iznākšana no skapja notika intervijas laikā, kuru blondais skaistulis sniedzis vietējam interneta ziņu portālam gayiceland.is. Sarunā ar interneta mediju Gislasons atzinīgi novērtējis aviokompānijas īpašnieku Skuli Morgensenu: „Aviokompānijas WOW īpašnieks un galvenais direktors Skuli Morgensens ir ārkārtīgi inteliģenta personība. Viņš ieklausās darbiniekos un viņu argumentos”.

„Tā nu es vienā naktī nolēmu viņam aizsūtīt e-pasta vēstuli un pajautāt, vai tā nebūtu lieliska doma – nodēvēt vienu no mūsu jaunajiem gaisa kuģiem AirBus A330, kas veiks pirmo reisu uz Sanfrancisko, par TF-GAY,” stāsta pilots.

„Skuli ir savā ziņā pārdrošs, un arī drosmīgs. Es, protams, apzinājos, ka tas aviokompānijai varētu būt ļoti riskants gājiens. Es apspriedos ar mārketinga nodaļas darbiniekiem, jo man šķita, ka varbūt cilvēki negribēs lidot ar lidaparātu, kura nosaukums ir TF-GAY,” piebilda Gislasons.

„Taču mārketinga cilvēki to visu bija kārtīgi apdomājuši un teica, ka kompānijas mērķis ir pārvadāt pozitīvus, jautrus un atvērtus cilvēkus, nevis tādus, kuriem ir ‘šauri’ prāti,” skaidro pilots.

Avots: http://goo.gl/2fBW3w


Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!