Iepazīsties ar Nike praida apģērbu un apavu līniju

Iepazīsties ar Nike praida apģērbu un apavu līniju

2016. gada 4. jūnijs

Sporta apģērbu un apavu zīmols Nike ir kādas jaukas tradīcijas aizsācējs, proti, sekojot Nike piemēram, arī citi sporta apģērbu ražotāji regulāri papildina apģērbu un apavu kolekcijas ar LGBT tematikas apģērbiem un apaviem. Tas parasti tiek darīts vasaras sākumā – praida sezonā. Pirmā Nike kolekcija tika izdota 2012. gadā ar nosaukumu BeTrue un tās ietvaros ik vienam bija iespēja iegādāties apģērbus un apavus varavīksnes krāsās.

Kas attiecas uz citiem ražotājiem, arī Adidas pērn pārņēma Nike aizsākto tradīciju, laižot apgrozībā praida sezonai paredzētus psorta apģērbus un apavus. Arī Converse (Nike piederošais zīmols) pavisam nesen laida klajā speciāl praida sezonai veltītu bīvā laika apavu kolekciju.

Nu lūk, paši pionieri ir paziņojuši par 2016. gada kolekcijas BeTrue papildināšanu, kas bez šaubām būs populāra, un nav svarīgi, vai pircējs apavus un apģērbus iegādāsies ikdienas sporta aktivitātēm, vai praida gājienam, vai, lai vienkārši izskatītos koši.

Kolekcijas ietvaros Nike izgatavojuši arī vīriešu un sieviešu T-kreklus, kā arī uzmanību piesaistošus legingus. Kas ir ļoti zīmīgi, Nike piedāvātos T-kreklus rotā rozā trīsstūris – geju simbols, kas ir vēl senāks par varavīksni. Simbola pirmssākumi meklējami Otrā Pasaules kara laikā.

Rozā trīsstūri nēsāja geji, kurus nacisti turēja iesl'dzījumā koncentrācijas nometnēs, taču vēlāk, 1960. gados tas tika pieņemts par “atbrīvošanas simbolu”.

Avots: http://goo.gl/F4T5xT


Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!