Justīne Grīninga – pirmā ‘atklātā’ lesbiete Lielbritānijas ministru kabinetā

Justīne Grīninga – pirmā ‘atklātā’ lesbiete Lielbritānijas ministru kabinetā

2016. gada 27. jūnijs

Justīne Grīninga ir pirmā sieviete Lielbritānijas ministru kabinetā, kura uzdrošinājusies ‘iznākt no skapja’, un par to izpelnījusies apsveikumus no paša premjerministra Deivida Kamerona.

Grīninga savu publisko iznākšanu no skapja paveikusi sociālās tīklošanas vietnē Twitter, paziņojot, ka viņai ir laimīgās viendzimuma attiecībās. Jāpiebilst, ka Grīninga ir Lielbritānijas Konservatīvās partijas deputāte.

Grīningas Twitter ieraksts vēstī: „Šodien ir ideāla diena, lai pavēstītu, ka esmu laimīgās viendzimuma attiecībās. Es biju par Lielbritānijas palikšanu, bet varbūt pat dažreiz labāk ir būt ‘ārā’#Pride2016

Šis ieraksts tapis saistībā ar grandiozo Londonas praidu un Lielbritānijas referendumu par izstāšanos no Eiropas Savienības. Kā ziņots iepriekš, Lielbritānijas iedzīvotāji nobalsojuši par izstāšanos no ES.

Kas attiecas uz Londonas praidu, tas norisinājās aizvadītajā sestdienā. Galvenā parāde ar tūkstošiem cilvēku maršēja no Regent ielas uz Trafalgāra laukumu. Šī gada Londonas praida tēma bija #nofilter.

„#nofilter jeb dzīve bez filtriem ir aicinājums cilvēkiem būt viņiem pašiem, dzīvot bez filtriem, bez slēpšanās,” praida tematiku komentējis galvenais Londonas praida direktors Maikls Salters – Čērčš (Michael Salter Church).

Avots: http://goo.gl/9zX8Rf


Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!