Kā olimpietis pastāstīja mammai, ka viņam ir puisis

Kā olimpietis pastāstīja mammai, ka viņam ir puisis

2016. gada 21. jūlijs


Toms Deilijs (Tom Daley, attēlā kopā ar mammu) ir olimpiskais medaļnieks daiļlēkšanā. To, ka izskatīgais jauneklis ir homoseksuāls, pasaule uzzināja pirms vairākiem gadiem – 2013. gada decembrī.

Puisis var lepoties ar augstiem panākumiem sportā – 2012. gadā tika iegūta bronzas medaļa niršanā. Medaļa, protams, ir katra olimpieša mērķis. Sports un homoseksualitāte vienmēr bijuši divi pašu sportistu prātiem nesavienojami jēdzieni, taču netrūkst drosminieku, kas par to runā atklāti, un, kā zinām, Toms Deilijs ir viens no tiem.

Pēc vairākiem gadiem Deilijs atklāti pastāsta par to, kā viņš atklājis mammai, ka satiekas ar puisi, atzīstot, ka iznākšana no skapja mammas priekšā esot bijusi daudz vieglāka, nekā viņam šķitis.

Tas esot noticis Deilija dzimšanas dienas svinībās, uz kurām bija uzaicināts arī sportista puisis. Mammai, protams, tad vēl nebija nojautas, ka starp abiem jauniešiem virmo romantiskas jūtas.

“Manai mammai vēl nebija ne jausmas. Tā bija pilnīgi parasta saruna. Mēs bijām pie manis mājās – jauki aizvadījām bārbekjū pēcpusdienu – es biju virtuvē savukārt mans puisis tobrīd gatavoja burgerus,” Deilijs stāsta laikrakstam The Times.

“Es pajautāju mammai: 'Mamu, ko tu domā par Lensu?' Un viņa atbildēja: 'Viņš ir jauks puisis, un viņa gatavotie burgeri ir lieliski'. Un tad es vienkārši pateicu, ka mēs esam pāris,” stāsta Deilijs.

“Viņa man jautāja: 'Tā kā geju pāris?' Un es atbildēju, ka jā. Un viņa tikai noteica: 'Ā, nu labi',” atceras sportists.

“Mums vienmēr šķiet, ka šī atzīšanās ir visbriesmīgākā lieta pasaulē, taču, patiesībā, tas ir daudz vieglāk, nekā mums šķiet,” viņš noteicis.

Deilijs atzinis, ka Lenss Bleks, viņa saderinātais, ir iemesls, kāpēc sportists vēl nodarbojas ar niršanu, un vienlaikus piebildis, ka ar nepacietību gaida Rio vasaras olimpiskās spēles.

“2013. gada martā es biju sagrauts. Es gribēju izbeigt sportošanu un niršanu, taču tad es iepazinos ar Lensu un man šķita, ka šis puisis nevēlēsies būt ar mani, ja vien es nesasniegšu izcilus rezultātus un tā nu es turpināju nodarboties ar niršanu,” par savu karjeras izaugsmi piebilda Deilijs.

Avots: http://goo.gl/PPsoZG


Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!