Kanādas premjerministrs dosies praida parādē

Kanādas premjerministrs dosies praida parādē

2016. gada 25. februāris

Toronto praids šogad norisināsies no 24. jūnija līdz 3. jūlijam. Kanādas premjerministrs ir oficiāli apstiprinājis savu dalību praidā – pasākuma organizatori lepni noteic, ka šī būs pirmā reize, kad tik augsta ranga amatpersona piedalīsies praidā.

Taču pašam Trudo šī gluži nebūs primā reize – Džastins Trudo piedalījies praida parādēs arī iepriekš, taču ne kā amatpersona.

Premjerministra Twitter kontā parādījies ieraksts, kurā Trudo pauž sajūsmu par savu piedalīšanos praidā. Viņš raksta: „Ar nepacietību gaidu, kad atkal tur būšu, tikai šoreiz kā premjerministrs”.

Toronto praida izpilddirektors Metjū Šantelojs paudis sajūsmu par Kanādas premjerministra piedalīšanos parādē: „Tas ir ievērojams notikums gan Kanādas, gan pasaules mērogā”.

„Un tas tā ir ne tikai tāpēc, ka viņš, iespējams, ir seksīgākais politiķis pasaulē, bet arī tāpēc, ka līdz šim neviena tik augsta ranga valsts amatpersona nav piedalījusies praida parādē,” ar sajūsmu stāsta Metjū.

Šantelojis atklājis presei, ka par premjerministra piedalīšanos praida gājienā viņš esot uzzinājis no paša Trudo personīgi, tiekoties premjerministra ofisā uz pārrunām.

„Ir jauki veidot šādu vēsturi,” piebildis Toronto praida izpilddirektors.

Avots: http://goo.gl/Q56h3r