Karalienes Elizabetes II brālēns ‘izkāpis no skapja’

Karalienes Elizabetes II brālēns ‘izkāpis no skapja’

2016. gada 19. septembris


Pēc ilgas iekšējās cīņas ar sevi un savu seksuālo orientāciju, Anglijas karalienes Elizabetes II brālēns atzinies, ka ir attiecībās ar vīrieti, tādējādi kļūstot par pirmo geju karaliskajā ģimenē.

Lords Ivars Mauntbatens (Lord Ivar Mountbatten) ir Anglijas karalienes brālēns, Karalienes Viktorijas maz maz mazdēls. 53 gadus vecais vīrs savu seksuālo orientāciju atklājis kādā intervijā kopā ar savu 54 gadus veco draugu Džeimsu Koulu (James Coyle). Pāris iepazinies slēpošanas brīvdienās martā, un abiem vīriešiem tas esot bijis jauns, nozīmīgs sākums.

Līdz šim karaliskā ģimene nebija piedzīvojusi šāda veida atzīšanos. Pats karalienes brālēns prot stāstīt, ka pēc sevis apzināšanās viņš ir kļuvis krietni laimīgāks un dzīvespriecīgāks.

“Esmu kļuvis krietni laimīgāks, taču joprojām neesmu simtprocentīgā harmonijā ar sevi un savu seksuālo orientāciju,” intervijā laikrakstam The Mail paudis karalienes brālēns.

“Būt par Mauntbatenu nekad nav bijusi problēma, tā ir paaudze, kurā es piedzimu. Kad es augu, to [būt gejam] mēs pazinām kā ‘mīlestību, kura neuzdrīkstas sevi saukt vārdā’, taču tagad ir citādi. Tas ir fantastiski, cik cilvēki ir kļuvuši saprotoši,” turpinājis Lords Mauntbatens.

“’Iznākšana no skapja’ ir patiesi uzjautrinoša frāze, taču, šķiet, tas ir tas, ko es nupat izdarīju. Ilgi esmu cīnījies ar savu seksuālo orientāciju, un, savā ziņā – daru to joprojām; man tas ir bijis garš ceļš, līdz sasniedzu šo punktu.”

“Cīnīties ar sevi ir viens, bet runāt par to skaļi ir cits – man šis ir nopietns solis. Līdz šim brīdim es dzīvoju heteroseksuālu dzīvi, tāpēc dzīve kopā ar vīrieti man ir kaut kas pavisam, pavisam jauns,” par savām izjūtām stāsta Lords Mauntbatens.

Līdz 2011. gadam karalienes brālēns dzīvoja laulībā ar Penelopi Tompsoni, taču pēc 17 gadu ilgas kopdzīves pāris šķīrās. Abi kopā uzaudzināja trīs bērnus (ģimene attēlā).

Avots: https://goo.gl/1huxjm


Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!