Pievienojies Skapim! Aicinām jauniešus iesaistīties!

Pievienojies Skapim! Aicinām jauniešus iesaistīties!

2016. gada 1. septembris

Vasara nu aizvadīta, bet tas nenozīmē, ka saulainajām un krāsainajām dienām ir jābūt pagātnē - nāc un pievienojies Mozaīkas jauniešu grupai Skapis! Pēdējos pāris mēnešos jauniešu grupas Skapis aktivitātes bija pieklusušas, tāpēc Skapis pavisam drīz iegūs jaunu formu un saturu. Nāc un piedalies tā veidošanā! Sadarbībā ar Pride.lv Skapim parādījusies jauna online platforma tepat pride.lv mājas lapā. Būsim aktīvi šeit, sociālos medijos, arī "dzīvē" - organizēsim pasākumus, rakstīsim blogus, zīmēsim, fotogrāfēsim, flashmobosim, nāksim ārā no skapja un atbalstīsim viens otru! Iespējas ir plašas un katrs varēs sevi realizēt tā, kā paši to vēlas.

Pirmajā tikšanās reizē iepazīsimies, atskatīsimies uz iepriekš padarīto un domāsim par idejām, ko vēlamies realizēt nākotnē Skapis darbībā. Droši aicināti visi jaunieši, kam patīk rakstīt, intervēt, zīmēt, fotogrāfēt, organizēt pasākumus, vai vienkārši būt par atbalstu citiem. Skapī visu noteiksiet JŪS, jaunieši. Tāpēc nekautrējaties pat no trakākajām idejām.

Pirmā Skapis jaunās sezonas tikšanās notiks cetutdien, 8.septembrī, Mozaīkas birojā Stabu iela 19-2 (mums ir atsevišķa ieeja no Stabu ielas puses, pa trepītēm lejā uz puspagraba telpām).

Atzīmē, ka nāksi, Facebook pasākumā šeit un aicini arī draugus!

Lauma