Sērija "Izkāpis no skapja" — Inga Cvetkova

Sērija "Izkāpis no skapja" — Inga Cvetkova

2016. gada 2. decembris

Informācijas platforma "Pride.Lv" sadarbībā ar Lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un viņu draugu apvienību "Mozaīka" www.mozaika.lv piedāvā sēriju "Izkāpis no skapja". Sērijas "Izkāpis no skapja" nolūks ir iepazīstināt ar tiem no mums, kas ir jau "izkāpuši no skapja" un ir gatavi publiski iedrošināt un mudināt to darīt arī citus.

Sērijas "Izkāpis no skapja" formāts ir ļoti vienkāršs — kā "Atmiņu klade" skolas laikā. "Atmiņu kladē" skolas biedri sniedza īsas atbildes uz jautājumiem, kas viņus vislabāk raksturoja dažādās jomās. "Atmiņu klades" arvien turpina dzīvot — tās ir iemiesojušās sociālajos tīklos un iepazīšanās mājas lapās internetā, citiem vārdiem, viss jaunais ir labi aizmirsts vecais.


Vārds, uzvārdsInga Cvetkova (plašāk pazīstama Haribo).

Dzimšanas gads, datums — 1999. gada 7. aprīlis.

Vārda dienas datums — 28. decembris.

Dzimšanas valsts, pilsēta — Latvija, Rīga.

Horoskopa zīme — Auns.

Tautība — Latviete.

Reliģiskā piederība, pasaules uzskats — Luterāne.

Politiskie uzskati, partejiskā piederība Nav politisku uzskatu

Seksuālā orientācija — Homosesksuāla

Ģimenes stāvoklis — Nav bērnu, bet esmu attiecībās ar meiteni (ļoti, ļoti aizņemta)


Kad un kāpēc esi "izkāpis no skapja"? Kad es izkāpu? Hmm, labs jautājums! Es jau īstenība izkāpu kad man bija 15 gadi, respektīvi - 2 gadus atpakaļ. Kāpēc izkāpu? Apnika atbildēt uz jautājumiem “kāpēc tev nav puiša vai kāpēc ģērbies vīrišķīgi?” Pirmie, kas par to uzzināja, bija skolas biedri, un tad palēnam arī ģimenes locekļi. Viņiem tas tapa skaidrs, pateicoties maniem sociālo tīklu profiliem. Protams, viņu viedoklis bija ass un smags, un tas tāds vēl tagad ir, bet es spēju ar to samierināties. Vai Tu baidies izkāpt no skapja? Vēlies parunāt? Uzraksti man whatsapp - 26711378, vai pajautā kādam par Haribo, jo daudzi zina kas ir Haribo :)

Tavs ieteikums/padoms tiem, kas baidās/nevēlas riskēt "izkāpt no skapja"? Skapī sēdēt nav jēgas? Rodas jautājums - kāpēc jākaunas? Reāli Tev jābūt lepnam par savu orjentāciju. Slēpt savu patieso pusi ir vieglāk, bet ne labāk. Protams, ir bailīgi kādam to pateikt, bet agri vai vēlu citi to uzzinās. Un galvenais ir to pateikt savai ģimenei. Ja ģimene būs saprotoša, viņi pieņems, bet ja nē, tad saproti - viņi arī nepieņems tevi un tavas attiecības ja arī tu būtu heteroseksuāls. Lūk tā!

Izglītība — Dzīves sūra skola un oficiāli pamatskola.

Līdzdalība nevalstiskajās organizācijās Pagaidām līdzdalība nav nekāda, bet ļoti ceru, ka uzņems mani pie jauniešiem un pasākumu organizatoriem. Esmu reāla sabiedrības dīva. Man patīk kameras, pasākumi, cilvēki. Un, protams, būt DJ. Neesmu profiņš, bet mazos pasākumos līdz 100 cilvēkiem būs okey.

TV raidījums vai seriāls — Ugunsgrēks.

Skaistākais zieds — Skaistākais zieds ir cilvēka dvēsele; ja tu savā dvēselē saskati ziedu, tad pārējie ari būs skaisti, bet tā – LILIJAS.

Koks kā simbols — Cilvēks ir koks. Viņš ir stiprs un nesalaužams līdz konkrētam brīdim, tāpat kā citi koki, jeb šajā gadījumā runāju par OZOLU.

Komponists — Smieklīgi, bet par komponistiem es uzskatu visus, kas spēj komponēt savai dvēselei dziesmu, vai arī Emīls Dārziņš.

Mūzikas grupa vai izpildītājs — ASV lesbiešu Duets Bria & Crisshy un 2PAC.

Mūzikas stils brīvam brīdim un dejām — Jebkurā gadījumā, laika pavadīšanai ballītēs, lielu plusu dodu ELEKTRO mūzikai, kā arī DUBSTEB.

Mākslinieks vai mākslas virziens — Nav pagaidām neviens mākslas virziens uzrunājis.

Muzejs, kas jāapmeklē — Es muzejus neapmeklēju, liekas briesmīgi, tāpat kā veikali.

Mājdzīvnieks vai mīļdzīvnieks — Mani mīļumi ir kaķīši, un man pašai ir kopā pa visu radu mājām ir 5 kaķīši, un visi viņi ir mani mīļumiņi.

Sēņošana — Sēņošana? Bez mobilā telefona un interneta? –Nē, paldies! Tā man būtu nāve.

Mazdārziņš — Varētu samierināties ar mazdārziņa kopšanu, bet jebkura gadījumā - labāk audzēt lielos apjomos un lielās platībās.
Ēdiens — Mīļākais? Manas draudzenes fantastiskie krabju salati, un mammas gatavotie šampinjonu salati.

Dzēriens — Bezalkoholiskais Mohito.

Iesaku apmeklēt — Zinātņu centru ''Ahha" Igaunijā, Tartu.


Sērija "Izkāpis no skapja" — Inga Cvetkova
Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!