Simpsonu varonis Smiters „iznāk no skapja”

Simpsonu varonis Smiters „iznāk no skapja”

2016. gada 6. aprīlis

Veilons Smiters (Waylon Smithers) multfilmā „Simpsoni” bijis skapī veselus 27 gadus, taču nu viņš „iznācis no skapja”, tomēr atzīšanās laikā multfilmā nevienā epizodē viņš nav konkrēti pateicis: „Es esmu gejs”.

Šīs nedēļas multfilmas epizodē skatītāji šo varoni iepazina no jauna, uzzinot, ka Smiters visus šos gadus ir bijis gejs. Epizodē Homērs un viņa draugi izmanto populāro geju iepazīšanās aplikāciju „Grindr”, lai atrastu kādu piemērotu kandidātu Homēra bosa padotajam, taču sērijas laikā neviens pat neizdveš vārdu „gejs”.

Puiši nolēmuši ķerties pie iepazīšanās aplikācijas pētīšanas, lai savestu bosa „labo roku” ar kādu viņam piemērotu kandidātu, jo sērijas laikā atklājies, ka Smiters visus šos gadus bijis sliktā noskaņojumā kopš tā brīža, kad viņš sapratis, ka viņam ir jūtas pret priekšnieku Bērnsa kungu.

Homērs sarīko darba ballīti savā mājā, uz kuru tiek uzaicināts arī Smiters. Ierodoties, Smiters saprot, ka tas viss tiek rīkots par godu viņam, un, ka viņa kolēģi cenšas viņu savest kopā ar kādu.

Beigu beigās kolēģiem izdodas atrast iespējamo kandidātu, kurš arī tiek uzaicināts uz ballīti. Smiters pavada laiku kopā ar šo vīrieti, kuru sauc Džulio, taču abiem nekas īsti neizdodas, jo Džulio saprot, ka Smiters joprojām domā par savu priekšnieku.

Smiters multfilmā ir parādījies visus 27 gadus, taču līdz šim brīdim par varoņa seksuālo orientāciju nav bijis nekādu detaļu.

Šīs epizodes nosaukums ir „Smitera būris”, un to ir sarakstījis ilggadējais epizožu autors Robs LaZebniks (Rob LaZebnik). Pats autors atzinis, ka šī epizode tika veidota par godu viņa 21 gadu vecajam dēlam, kurš arī ir gejs.

Avots: http://goo.gl/hvyjwT


Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!