Tikko iegūtā titula īpašnieks „iznāk no skapja”

Tikko iegūtā titula īpašnieks „iznāk no skapja”

2016. gada 10. jūnijs

Nupat Spānijā aizvadīts skaistuma konkurss, kurā laurus plūca 23 gadus vecs siržu lauzējs Daniels Rodrigezs, iegūstot titulu „Starptautiskais misters Spānija”. Vien pāris dienas pēc konkursa jaunais vīrietis atklājis, ka ir gejs. Jāatzīst, ka sāncenšu Rodrigezam bija daudz – puisis apsteidza veselus 47 dalībniekus.

Rodrigezs ir jauns un daudzsološs aktieris, kurš iegājis vēsturē kā pirmais gejs, kurš uzvar šinī konkursā.

Intervijā interneta ziņu portālam ABC puisis pastāstījis, ka konkursa laikā par savu seksuālo orientāciju atklāti nav runājis, jo, viņaprāt, tas neesot bijis nepieciešams, un, galu galā, tam nebūtu jābūt traucēklim, lai iegūtu uzvaru, kas puisim arī veiksmīgi izdevās.

Rodrigezs skaidro, ka puiša ģimene un draugi zinājuši par viņa seksuālo orientāciju arī pirms konkursa. Uzzinot, ka Mistera titula ieguvējs ir gejs, sabiedrībā raisījušās diskusijas, taču Rodrigezs pierādījis, ka arī geji vari iekarot sieviešu sirdis. Viņš stāsta, ka sabiedrībā valda uzskats, ka geji nespēj uzvarēt šādos konkursos, jo nesaņemot pietiekami lielu sieviešu atbalstu.

„Es nesaprotu, kāpēc valda tāds stereotips. Arī homoseksuāli vīrieši ir tik pat vīrišķīgi kā heteroseksuāli vīrieši. Un, neskatoties uz manu seksuālo orientāciju, arī es spēju iekarot sieviešu sirdis,” skaidro svaigi kronētais Misters Spānija.

Par spīti sabiedrības paustajai kritikai, puisis esot lepns par iegūto titulu, jo tas esot bijis žūrijas lēmums, kā arī sociālajās tīklošanas vietnēs esot saņemti daudzi pozitīvi komentāri saistībā ar puiša uzvaru.

Rodrigezs cer, ka viņa „iznākšana no skapja” neietekmēs viņa tālāko karjeru, kā arī saskarsmi ar konkursa laikā iegūtajiem draugiem.

Avots: http://goo.gl/2Jxlbt


Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!