Lietošanas noteikumi

* — Kods bilžu apskatei derīgs 100 dienas. Jebkuras informācijas platformas "Pride.Lv" bildes lejuplādēšana, drukāšana, pavairošana, izplatīšana un publicēšana bez attēlā redzamās personas rakstveida piekrišanas ir kategoriski aizliegta! Vainīgā persona atbild saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanas nosacījumiem.

** — Parole derīga vienai ieejas reizei bārā—klubā "Golden" vai bārā - klubā "Top Club Riga" Naudu par nopirkto paroli atpakaļ neatgriež, izņemot gadījumu, ja ir nopirkta parole, bet persona neatbilstat "Face control" prasībām. Ieeja ir no 18 gadiem, tāpēc paroli atļauts iegādāties personām no 18 gadiem.

*** — ""Golden" Classic Card" jeb ""Golden" klasiskā karte" ("GCC") www.pride.lv/lv/priekiem/forfun/golden-classic-card ir klienta karte, kas apliecina, ka tās īpašniekam ir bezmaksas ieeja bārā—klubā "Goldenwww.mygoldenclub.com, 25% atlaide dzērieniem un privilēģija ievest draugus par zemāku cenu (parasti 5 eiro personai). No 2016. gada 13. augusta paipildus tiek ieviesta opcija, ka vienu draugu viena vakara ietvaros var ieves bez maksas. Lai nopirktu "GCC", nepieciešams aizpildīt anketu un augšuplādēt sejas bildi (lai "Face control" pārbaudot "GCC" varētu atpazīt). "GCC" pārdošana var tikt atteikta, nepaskaidrojot iemeslu. Šādā gadījumā "GCC" pirkums tiek atcelts un nauda atmaksāta. "GCC"izgatavošanas laiks ir 15 darba dienas. "GCC" nozaudēšanas gadījumā tās atjaunošana maksā 10 eiro. "GCC" ir beztermiņa. Neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūgums sazināties pa e—pastu: wow@mygoldenclub.com, "Tēmas" vietā rakstot "Karte".

**** — "Green Card" jeb  zaļā karte" ("GC") www.pride.lv/lv/priekiem/forfun/golden-green-card ir klienta karte, kas apliecina, ka tās īpašniekam ir bezmaksas ieeja bārā—klubā "Golden" www.mygoldenclub.com un privilēģija ievest draugus par zemāku cenu (parasti 5 eiro personai). Lai nopirktu "GC", nepieciešams aizpildīt anketu un augšuplādēt sejas bildi (lai "Face control" pārbaudot "GC" varētu atpazīt). "GC" pārdošana var tikt atteikta, nepaskaidrojot iemeslu. Šādā gadījumā "GC" pirkums tiek atcelts un nauda atmaksāta. "GC" izgatavošanas laiks ir 15 darba dienas. "GC" nozaudēšanas gadījumā tās atjaunošana maksā 10 eiro. "GGC" ir terminēta (5, 12 vai 24 mēneši). Neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūgums sazināties pa e—pastu: wow@mygoldenclub.com,

***** — ""Moët & Chandon Rose" galdiņš" ir vieta, kuru rezervējot tiešsaistē, klientam ļauj būt drošam, ka tiks nodrošinātas sēdvietas. Vietas ietilpība 4-8 personas atkarībā no personu gabarītiem. Vieta ir norobežota un tiek uzraudzīta ar videonovērošanu.