Par mums

"Pride.Lv" ir informācijas platforma ar nolūku apkopot lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (LGBT+) auditorijas aktualitātes visplašākajā izpratnē.

Informācijas platforma "Pride.Lv" startēja 2014.gada 21.decembrī, bet publiski tika prezentēta 2015.gada 8.janvārī plkst.21.00 bārā—klubā "Golden" www.mygoldenclub.com.

"Latvijas lesbietes, geji, biseksuāļi un transpersonas (LGBT+) nav nolaidušies no Mēness. Lielākā daļa ir dzimuši Latvijā. Mēs arī neesam trimdas latviešu vai Rietumu ideju "eksporta" rezultāts, kā daudziem to patīk uzsvērt. Mēs esam no Latvijas un esam šeit uz palikšanu. Mēs esam daļa no socioloģiskajām aptaujām un statistikas, mēs izdodam un lasām grāmatas, mēs cepam un pārdodam maizi, mēs spēlējam un klausāmies mūziku, mēs veidojam raidījumus un lasām ziņas radio un televīzijā, mēs esam ārsti un asins donori, mēs esam politiķi un vēlētāji, cietumnieki un tiesneši, policisti un noziedznieki, narkomāni un bezpajumtnieki. Mēs esam visur, pat baznīcās. Tieši tāpēc informācijas platforma "Pride.Lv" ir stāsts par mums visiem. Arī nosaukums "Pride.Lv" informācijas platformai nav nejaušs. Tas simbolizē visu plašo procesu, kas Latvijā sākts kopš neatkarības atjaunošanas un nostiprināšanas 1990.gados un arvien turpinās LGBT cilvēku tiesību un stāvokļa sabiedrībā uzlabošanā. Tāpat tas nav nodalāms no iespaidīgākās LGBT+ cilvēku tiesību manifestācijas neatkarīgās Latvijas vēsturē — "Euro Pride 2015"."

No 2014.gada decembra līdz 2015. gada jūlijam Pride.Lv redaktors -Tālivaldis Kronbergs,

no 2015. gada jūlija līdz 2019.gada jūnijam Pride.Lv redaktore - Kintija Bulava,

no 2019.gada jūlija - šobrīd Pride.Lv redaktors  - Maigurs Skangalis.