Elena Didženeresa – karjeras kāpumi un kritumi

Elena Didženeresa – karjeras kāpumi un kritumi

2024. gada 21. aprīlis
Ir skaidri zināms, ka Elena visiem ir zināma tieši savas spožās karjeras dēļ. Kā tā ir veidojusies un, kas to ir ietekmējis? Par to plašāk šajā raksta daļā. Iekļausim ieskatu arī lielajā lūzuma punktā, kurš Elenai maksāja visu. Varētu teikt, ka viņa zaudēja gandrīz visu, bet, kā viņai izdevās no tā atgūties un izsisties spožajā Warner Bros skatuvē?


Kā par Elenas karjeras gaitām raksta portāls usmagazine.com, sarunu šova vadītāja sāka kā stand-up komiķe savā dzimtajā Luiziānā pēc tam, kad tikai vienu semestri bija pametusi Ņūorleānas universitāti, mācoties komunikācijas specialitātē.Viņa jau agri guva mērenus panākumus, 1981. gadā kļūstot par Klaida komēdiju kluba MC un drīz pēc tam uzsākot nacionālo turneju.

Elena savu lielo izrāvienu guva 1986. gadā, kad viņa uzstājās šovā The Tonight Show, kurā galvenā loma bija Džonijam Kārsonam.Sekoja vairākas uzstāšanās vēlajā vakara televīzijā, kā arī rezervācijas klubos un visbeidzot uzstāšanās teātrī un nelielas TV lomas.

Didženeresa savu pirmo regulāro uzstāšanos mazajā ekrānā veica kā dalībniece Fox sitcom komēdijā Open House, kas tika rādīta no 1989. līdz 1990. gadam. Pēc īsas darbības ABC Lorijas kalnā, ko tīkls atcēla pēc četrām sērijām, Didženeresa ieguva savu komēdiju ar nosaukumu “Šie mani draugi” un vēlāk tas tika pārdēvēts par “Elen”.

"Es skaļi smējos, kad lasīju scenāriju," viņa stāsta The New York Times intervijā 1994. gadā. "Es zināju, ko ar to varu darīt.Es gribēju izveidot gudrāku, stilīgāku filmas “I Love Lucy” versiju, taču neuztveriet to tik tālu, ka esmu vīrieša uzvalkā ar ūsām un mēģinu apmānīt Rikiju, ka es neesmu viņa sieva.Es gribēju izrādi, par kuru visi runā nākamajā dienā.

Elenas popularitātes kulminācijas laikā viņas attēlotā varone izcēlās kā lesbiete — gan dzīvē, gan šovā.ABC atcēla viņas šovu tikai gadu vēlāk, jo reitingi samazinājās, atstājot Didženeresu izpostītu.

Elena bija uzsakusi attiecības ar aktrisi Annu Hešu (Anne Heche), un vēlāk viņa satikās ar fotogrāfi Aleksandru Hedisoni (Alexandra Hedison). Elena atgriezās televīzijā 2001. gadā ar “The Ellen Show”, bet CBS šovu atcēla mazāk nekā četrus mēnešus pēc tā pirmizrādes.Divus gadus vēlāk NBC uzaicināja aktrisi un uzorganizēja viņai dienas sarunu šovu “Elenas Deidženeresas šovs”, kas tagad ir viņas līdz šim veiksmīgākais šovs ar gandrīz 3000 sērijām un vairāk nekā 60 Emmy uzvarām.
Rakstu sagatavoja brīvprātīgā Pride.lv reportiere Kristīne

Rakstu ievietoja Pride.Lv redaktors Maigurs Skangalis

Elena Didženeresa – karjeras kāpumi un kritumi Elena Didženeresa – karjeras kāpumi un kritumi Elena Didženeresa – karjeras kāpumi un kritumi