Elena – zelta sirds un daudz naudas

Elena – zelta sirds un daudz naudas

2024. gada 21. maijs

Kā apgalvo portāls www.looktothestars.org, Elena ir atbalstījusi 52 nevalstiskās organizācijas, kuras nodarbojas ar labdarību, bet patiesībā šis skaits varētu būt krietni lielāks.


Elena atbalsta arī sekojošās jomas: Abuse, Adoption, Fostering, Orphans, AIDS & HIV, Animals, At-Risk/Disadvantaged Youths, Bullying, Cancer, Children, Civil Rights, Creative Arts, Depression and Suicide, Disaster Relief, Education, Family/Parent Support, Health, Homelessness, Human Rights, Hunger, LGBT Support, Miscellaneous, Peace, Philanthropy, Physical Challenges, Poverty, Rape/Sexual Abuse, Refugees, Slavery & Human Trafficking, Unemployment/Career Support, Voter Education, Water, Women

Kā ziņu virsrakstā raksta portāls sophianews.com, Elena Didženeresa ikdienā veido labāku un laipnāku pasauli. Elena ir ieguvusi ASV prezidenta brīvīas medaļu un šī notikuma sakarā portāls sophianews.com rakstīja:

“Ja jūs iegūstat prezidenta brīvības medaļu, tas nozīmē, ka esat paveicis kaut ko izcilu savā karjerā.Elena Didženeresa, 2016. gada prezidenta Obamas piešķirtā prezidenta brīvības medaļas saņēmēja, katru dienu iedvesmo miljoniem cilvēku, pateicoties viņas televīzijas šovam “Ellen” un viņas saistošajai klātbūtnei sociālajos medijos. Viņas filantropiskie centieni ietver miljonu dolāru ziedošanu, lai palīdzētu cīnīties ar badu, vēzi un izbeigtu iebiedēšanu.Viņa kopā ar Benu Afleku uzsāka Mazo pārmaiņu kampaņu, kas palīdz cīnīties pret badu visā ASV. ”

Attēla avots: https://www.dapperq.com

Elenu Didženeresu ir kļuvusi par īpaši neaizmirstamu slavenību varoni un vairāk nekā tikai zvaigzni, ko ziedo labdarībai.Kad viņa pirms vairāk nekā divdesmit gadiem iznāca kā lesbiete, viņa savā karjerā maksāja šausmīgu cenu.Viņas televīzijas šovs tika atcelts, un viņa nevarēja dabūt darbu tā sauktajos Holivudas “tolerantajos” apstākļos.Viņa tika atmesta malā un cieta no briesmīgas depresijas, par kuru viņa bieži runā.Kopš tā laika viņa ir atgriezusies, lai piedotu tiem, kuri viņu izstūma malā.

Šodien Elenas šovs ir viens no populārākajiem sarunu šoviem televīzijā, un viņas zvaigžņu spēks nevarētu būt spilgtāks.Pateicoties viņas daudzajiem filantropiskajiem centieniem un brīnišķīgajai, smieklīgajai un inteliģentajai klātbūtnei, ko viņa katru dienu iemieso savā šovā un sociālajos medijos, Elena Didženeresa pārstāv slavenību lomu modeļu zelta standartu, vēsta portāls sophianews.com.

Lūk arī video no zelta medaļas pasniegšanas ceremonijas 2016. gada 22. novembrī:


Apmeklējiet Elenas Didženeresas pilsētiņu!

Diānas Fosijas gorillu fonda Elenas Didženeresas pilsētiņa tika atvērta 2022. gadā un atrodas netālu no Ruandas Vulkānu nacionālā parka, kur mīt kalnu gorillas.Tā ir kulminācija mūsu 20 gadu sapnim uzbūvēt pasaules līmeņa pētniecības un izglītības centru, lai turpinātu Diānas Fosijas mantojumu un veicinātu mūsu darbu, glābjot gorillas no izzušanas. Ellen Campus ir atvērts sabiedrībai katru dienu.Apmeklētāji var izpētīt vismodernākos eksponātus, kas stāsta par mūsu 55+ gadu garo gorillu aizsardzību, apmeklēt mūsu dāvanu veikalu, kurā tiek piedāvāti vietēji gatavoti amatniecības izstrādājumi, iedzert kafiju vai maltīti kafejnīcā Gorilla, baudīt sulīgas dabas takas un satikties arFossey Fund darbiniekiem, kuri savu karjeru veltījuši gorillu glābšanai.Lai uzzinātu vairāk par universitātes pilsētiņas apmeklēšanu, noklikšķiniet šeit.

"Jau no paša sākuma šī projekta misija ir vērsta uz telpas izveidi, lai iesaistītu daudzās aizsardzībā ieinteresētās puses — studentus, zinātniekus, tūristus, dabas aizsardzības partnerus, kopienas locekļus —, lai veicinātu mūsu kopējo mērķi glābt gorillas un plašāku planētu.Mēs ceram, ka cilvēki, kas apmeklēs Elenas Didženeresas pilsētiņu, dosies iedvesmoti kaut ko mainīt, tāpat kā to darīja Diāna Fosija. Dr. Tara Stoinski, Diānas Fosijas Gorilla fonda prezidente un izpilddirektore/galvenā zinātniskā amatpersona.

Attēla avots: https://www.alieward.com

Campus vēsture un priekšvēsture

Kā raksta portāls https://gorillafund.org, godalgoto Ellen Campus projektēja un uzbūvēja atzītā MASS Design Group, un tā tika nosaukta par vienu no Āfrikas 10 visvairāk gaidītajiem arhitektūras projektiem.Tas ir parādīts CBS raidījumā “60 minūtes” un Architectural Digest. Būvniecības process no vietējiem materiāliem nodrošināja darbu 2400 būvdarbu kopienas biedriem un ienesa vairāk nekā 13,5 miljonus USD Ruandas dolārus tās ekonomikā.Ietverot Fossey fonda misiju ierobežot ietekmi uz vidi, tajā ir iekļauta arī lietus ūdens ieguve, zaļie jumti, bijušās lauksaimniecības zemes atjaunošana un uzbūvēts mitrājs notekūdeņu attīrīšanai un bioloģiskās daudzveidības veicināšanai.Šīs iniciatīvas ir devušas pozitīvus rezultātus, jo universitātes pilsētiņa tagad uzplaukst ar savvaļas dzīvniekiem un nodrošina dzīvu laboratoriju pētniekiem un studentiem.

Šeit aplūkojams time-lapse video no būvniecības procesa:
Elenas pilsētiņa kalpo kā vārti uz saglabāšanu vietējās kopienas locekļiem, tūristiem, zinātniekiem un studentiem no visas pasaules, un tā ir pirmā speciāli būvētā iestāde Fossey fonda darbam.Universitātes pilsētiņas celtniecība bija iespējama, pateicoties Elenas Didženeresas un Portijas de Rosi dāvanai un ziedotāju atbalstam visā pasaulē.Papildus publiskajiem eksponātiem tajā atrodas arī laboratorijas, klases, studentu apmešanās vietas un citas telpas saglabāšanas un zinātnes atbalstam, padarot to par pētniecības un atklājumu centru reģionā.

Diāna Fosija vienmēr ir bijusi mana varone, un tāpēc tas ir bijis mūža gods atbalstīt šo projektu.Redzēt savu vārdu līdzās viņas vārdam uz šīs skaistās universitātes pilsētiņas sienām un zināt, ka es daru savu daļu, lai aizsargātu apdraudētās gorillas un turpinātu Diānas mantojumu, ir vienkārši pārsteidzoši.”Elena Dedženeresa

Plašāka informācija un forogrāfijas no campusa ir redzamas šajā adresē: https://gorillafund.org/ellencampus/

Avoti: www.looktothestars.org, sophianews.com, https://gorillafund.org


Rakstu sagatavoja brīvprātīgā Pride.lv reportiere Kristīne

Rakstu ievietoja Pride.Lv redaktors Maigurs Skangalis

Elena – zelta sirds un daudz naudas Elena – zelta sirds un daudz naudas