Elenas Didženeresas (Ellen Degeneres) agrīnā dzīve un izglītība

Elenas Didženeresas (Ellen Degeneres) agrīnā dzīve un izglītība

2024. gada 14. aprīlis

Turpinām rakstu sēriju par Elenu Didženeresu (Ellen Degeneres). Iepriekšējais raksts tika publicēts 2024. gada 12. aprīlī. Tajā veicām kopējo ieskatu Elenas karjerā. Tagad to aplūkosim viņās bērnību un pirmās darba gaitas.

Kā norāda portāls Wikipedia.org, Didženeresa dzimusi un augusi Luiziānas štatā Meterī, logopēdes Elizabetes Džeinas "Betijas" (dzimusi Pfefere) (dzimusi 1930. gadā) un apdrošināšanas aģenta Eliota Evereta Dedženeresa (1925–2018) ģimenē. Viņai ir viens brālis Vincs, mūziķis un producents.Elena tika uzaudzināta par kristīgo zinātnieci. Viņas vecāki 1973. gadā iesniedza šķiršanās pieteikumu, un nākamajā gadā tika izšķirti.Drīz pēc tam viņas māte apprecējās ar Roju Grūsendorfu, pārdevēju.Betija Džeina un Elena kopā ar Grūsendorfu pārcēlās no Ņūorleānas uz Atlantu, Teksasā.Vincs palika pie sava tēva.

Kad Elenai bija 15 vai 16 gadi, meitenei uzmācās viņas patēvs. Grūsendorfs izmantoja viņas mātes neseno krūts vēža diagnozi kā attaisnojumu, lai viņai nepiedienīgi pieskartos, sakot, ka viņam ir jāpārbauda viņas krūtis, vai nav izveidojušies kunkuļi.Galu galā viņš mēģināja uzlauzt viņas durvis un seksuāli uzbrukt viņai, liekot viņai aizbēgt no mājām un pavadīt nakti slimnīcā. Dažus gadus vēlāk Didženeresa pastāstīja mātei par vardarbību, taču Betija Džeina viņai neticēja un pēc tam palika precējusies ar Grīsendorfu 18 gadus.Viņa beidzot saprata, ka Dedženeress ir teicis patiesību, kad viņa stāsti par viņa uzvedību pret pameitu mainījās. Grūsendorfs nomira 1997. gadā.

Didženeresa absolvēja Atlantas vidusskolu 1976. gada maijā, pabeidzot pirmos vidusskolas gadus Greisas Kingas vidusskolā Meterī.Viņa pārcēlās atpakaļ uz Ņūorleānu, lai apmeklētu Ņūorleānas Universitāti, kur viņa studēja komunikācijas.Pēc viena semestra viņa pameta skolu, lai kopā ar māsīcu Lauru Gilenu veiktu lietvedības darbu advokātu birojā.Viņas agrīnie darbi ietvēra darbu J. C. Penney un viesmīles darbu TGI Fridays, kā arī citā restorānā.Viņa strādāja arī par mājas krāsotāju, saimnieci un bārmeni.Par lielu daļu no bērnības un karjeras pieredzes Elena parasti stāsta savās komēdijās.

Nākamajā rakstā aplūkosim plašāk Elenas spožo karjeras gaitu.

Avots: Wikipedia.org

Rakstu sagatavoja Pride.Lv brīvprātīgais sekotājs

Rakstu ievietoja Pride.Lv redaktors Maigurs Skangalis

Elenas Didženeresas (Ellen Degeneres) agrīnā dzīve un izglītība Elenas Didženeresas (Ellen Degeneres) agrīnā dzīve un izglītība