Goldenieši gandrīz neslimo

Goldenieši gandrīz neslimo

2020. gada 7. maijs

Laikposmā no 3. līdz 6. maijam tika veikta goldeniešu aptauja, kurā noskaidrojās, ka tikai trīs no 122 aptaujātajiem goldeniešiem ir pārslimojuši Covid-19.

Ar jautājumu "Kā vispār iet" ir noskaidrots, ka pandēmijas laikā 10,1 % no respondentiem iet tik slikti, kā nekad, un 46,6 % tik labi, kā nekad. Savukārt 8,5 % goldeniešu atbildēja, ka alkoholu vispār nelieto.

Kaut arī naktsklubs "Golden" pārtrauca darbu 2019. gada 31. jūlijā, 63,1 % no aptaujātajiem kluba biedriem labprāt kopā pakavētu laiku kādā īpašā vakarā.

Žetonu vakari tiek organizēti, jo bijušā kluba biedriem ir ļoti daudz kopīgu vērtību, un, kaut arī dažu apsvērumu dēļ "Golden" nevarēja veiksmīgi turpināt darboties, cerams, ka ikgadējie žetonu vakari līdzīgi domājošiem cilvēkiem kompensēs kopības izjūtas trūkumu.

Lai Žetonu vakaros būtu interesanti arī jaunajai LGBT+ kopienas paaudzei, ieplānots, ka decembrī gaidāmajā pasākumā būs vairāku Drag Queen un Drag King priekšnesumi kopā ar dažādu DJ popmūzikas setiem!

Otrais Žetonu vakars visticamāk notiks šā gada 12. decembrī. Sekojiet pride.lv https://www.facebook.com/pride.lv2/ un https://www.instagram.com/pridelv/ un jūs uzzināsiet, kur tieši notiks pasākums.

Rakstu sagatavoja Maigurs Skangalis

Goldenieši gandrīz neslimo Goldenieši gandrīz neslimo Goldenieši gandrīz neslimo
Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!