Kā viegli atpazīt potenciālā partnera romantiskus apskāvienus

Kā viegli atpazīt potenciālā partnera romantiskus apskāvienus

2024. gada 16. maijs

Iedomājieties to: pēc pirmā randiņa jūs un jūsu potenciālais partneris grasāties atvadīties, kad viņš/a apliek jums rokas.Jūs viņu apskaujat un tad — tas ir viss?Ja mijiedarbība liek jums kasīt galvu, domājot, vai apskāvienu vajadzētu interpretēt kā romantisku apskāvienu vai platonisku atvadu, jūs esat nonācis pie īstā raksta. Tā kā romantisku apskāvienu un draudzīgu apskāvienu atšifrēšana var būt sarežģīta, mēs šajā rakstā apkopojām viedokļus no sešiem ekspertiem.Izmantojot viņu padomus un padomus par attiecībām, jūs varēsit viegli atšifrēt romantisku un draudzīgu apskāvienu.

Iepazīstieties ar ekspertiem:

Kalisto Adamss, Ph.D.ir iepazīšanās un attiecību eksperts un attiecību treneris.Kerola Rinkleiba Elisone, Ph.D.ir psihologs ar AASECT sertificētu seksuālās terapijas diplomātu.Viņa vada virtuālu seksa terapijas praksi.Ness Kūpers ir klīniskais seksologs un terapeits.Kortnija Getere ir licencēta laulību un ģimenes terapeite un sertificēta seksa terapeite.Zoe Webb no Atlanta Therapeutic Collective — prakses, kas specializējas seksa un attiecību terapijā — ir maģistra līmeņa terapeite klīniskā sociālā darba apmācībā.Viljams Keins ir grāmatas The Art of Hugging autors.

Kā pateikt, vai apskāviens ir romantisks (un kā romantiski apskaut)

Ritiniet tālāk, lai izlasītu ekspertu padomus par to, vai apskāviens ir romantisks vai nē.Atcerieties: tālāk sniegtie norādījumi attiecas tikai uz gadījumiem, kad fizisks un romantisks pieskāriens ir piemērots un piekrišana tiek sniegta brīvi.

Nozīme un atbildes.

Nav vienkāršas atbildes, ja runa ir par interpretāciju, vai potenciālā partnera apskāviens ir romantisks vai nē.Pēc psiholoģes un seksa terapeites, doktora Kerolas Rinkleibas Elisones teiktā, apskāviens dažādiem cilvēkiem var nozīmēt dažādas lietas.Diemžēl, tā kā apskāvienu analīze parasti notiek pirmajā vai otrajā randiņā (kad jūs parasti vēl nepazīstat šo personu), visticamāk, jums nebūs informācijas, kas jums nepieciešama, lai saprastu viņa nodomus.

Lai pārliecinātos, jautājiet

Vienīgais veids, kā precīzi zināt, ir jautāt, saka Zoe Webb.

"Mēģinot interpretēt kāda jūtas vai vēlmes, pamatojoties uz viņa fizisko stāvokli, var rasties nopietnas komunikācijas problēmas."

Ja vēlaties apstiprināt viņu romantisko interesi un nosūtīt signālu, ka tā ir abpusēja, Elisons iesaka atbildēt uz viņu apskāvienu ar komentāru, piemēram, "Tas bija patiešām jauki" vai apskaut viņus atpakaļ."Jūs varētu arī viņus vienu pacelt, atbildot uz apskāvienu ar skūpstu uz vaiga," viņa piebilst.

Meklējiet pazīmes.

Lai gan bez jautāšanas nevar iegūt uzticamu atbildi, tomēr varat meklēt pavedienus: jo vairāk ķermeņa kontakta, jo romantiskāks ir apskāviens. "Romantisks apskāviens ir silts apskāviens," skaidro Elisone."Izkust kādā cilvēkā nozīmē romantisku apskāvienu. Jūs padodaties, atpūšaties un atbrīvojat savas robežas, atbrīvojoties no stingrības starp jums, kas jūs nošķir. Jūs saplūstat." Šeit ir dažas īpašas romantisku apskāvienu iezīmes, kas jāmeklē:

1.Ilgstošs acu kontakts

Ja jūsu randiņš aiztur jūsu skatienu pirms (un pēc) apskāviena, tas, visticamāk, sūta signālu, ka viņus jūs interesējat romantiski, saka seksoloģe Nesa Kūpere."Pat tikai piecas līdz 15 sekundes ilgs acu kontakts var palīdzēt jums vairāk sazināties ar savu partneri un atbrīvot labas pašsajūtas hormonus, piemēram, oksitocīnu, kas var palīdzēt veidot attiecības.

2. Tuvums

Palielināta fiziskā tuvība (domājiet: pieskaroties gurniem, izmantojot abas rokas, lai apskautu utt.) ir arī romantiskas intereses rādītājs."Apskāviens, visticamāk, būs romantisks, nevis platonisks, ja jūsu ķermeņi ir piespiesti viens otram," atzīmē attiecību treneris Kalisto Adamss, Ph.D

3. Izlīdzināta ķermeņa pozīcija

Izlīdzināti ķermeņi ar pieskārienu krūtīm un var nozīmēt romantiku, saka Vebs.(Jo vieglāk to noteikt, ja sirdsdarbība paātrinās!)

4. Roku pozicionēšana

Ja kāds par jums interesējas romantiski, viņš var padziļināt apskāvienu, mainot roku novietojumu, skaidro Vebs.Piemēram, viņi var uzvilkt vienu roku pār jūsu plecu un otru ap vidukli.

5. Ilgums

Apskāvienu ilgums varētu būt arī galvenais, lai noteiktu tā nozīmi: romantiski apskāvieni parasti ilgst ilgāk, turpretim platoniski apskāvieni bieži vien ir ātri.Kad apskāvieni ir ilgāki par 20 sekundēm, ķermeņa mikrodaļiņas sāk reaģēt uz pieskārienu, atzīmē Vebs.Un ar ilgākiem apskāvieniem ar partneri var arī mēģināt sinhronizēt elpošanu vai berzēt muguru ar lēnām apļveida kustībām.

6. Vārdi

Randiņa apskāviena laikā varat izteikt simpātijas vārdus pirms, apskāviena laikā vai pēc tā, padziļinot apskāviena nodomu.

7. Papildu pieskārieni

Papildu pieskārienu sniegšana paralēli apskāvienam, piemēram, matu, muguras, roku vai vidukļa berzēšana, var arī atklāt romantiskus nodomus.

Romantisks apskāviens pret draudzīgu apskāvienu

Lai noteiktu, kad apskāviens ir platonisks, meklējiet sānu apskāvienus vai A veida stāju (ar pleciem un krūšu augšdaļu pieskaras, bet gurni atrodas tālāk viens no otra), kā arī īsus apskāvienus. Apskāvienu mākslas autors Viljams Kreins arī atzīmē, ka neitrāli komentāri, piemēram, "Ir lieliski Tevi šodien redzēt" (nevis mīļi, piemēram, "Es gribu tevi") atklāj arī neromantiskus nodomus.

Kādas ir romantiskas apskaušanās priekšrocības

Dalīšanās romantiskā un vienprātīgā apskāvienā ar partneri vai potenciālo partneri sniedz daudz priekšrocību.Pirmkārt, tas var palielināt jūsu saikni un tuvību.Ilgstošais tuvums veicina jūsu elpošanu, sirdsdarbības ātruma palielināšanos un nervu sistēmas sinhronizāciju, vēl vairāk pastiprinot šo saikni. Un kā papildu ieguvums, eksperts Geters uzskata, ka apskāviens var kalpot kā neseksuāls fizisks pieskāriens, kas norāda, ka mēs novērtējam šo personu un viņa ķermeni vairāk nekā tikai seksam.Tas var būt fantastisks fiziskās tuvības elements.

Avots: https://www.theknot.com/

Rakstu sagatavoja brīvprātīgā Pride.lv reportiere Kristīne

Rakstu ievietoja Pride.Lv redaktors Maigurs Skangalis

Kā viegli atpazīt potenciālā partnera romantiskus apskāvienus Kā viegli atpazīt potenciālā partnera romantiskus apskāvienus Kā viegli atpazīt potenciālā partnera romantiskus apskāvienus