Atnaido Latviju!

Atnaido Latviju!

2023. gada 5. marts

Sveicināti dārgie Pride.lv lasītāji!

Esmu dzirdējis bieži uzdoto jautājumu - Kā Tu domā, kad beigsies karš!?

Jā, tieši tas karš, nevis Kalna Karabāhā, Sīrijā vai Palestīnā, bet tur. Atbildi var viegli sameklēt vēstures grāmatās, paskatoties kā pārbīdās robeža attiecīgajā teritorijā - TUR.

Tātad, atbilde ir tāda, ka karš nekad nebeigsies. Tam būs dažādas formas jeb stāvokļi. Mieru es nosacīti sauktu, ka karš par resursiem norit citos līmeņos un tas nav redzams aiz loga vai dzirdams debesīs, bet tas tāpat notiek, vienkārši mēs to neredzam, tāpat kā mēs neredzam radio viļņus, bet, kad ieslēdzam radio, pa viļņiem transportētie dati caur pastiprinātājiem konvertējas un nonāk mūsu ausīs.

Visā šajā kontekstā mani pārsteidz tas, ka daži ļaudis, kurus uzskatīju par lieberāļiem un jaukiem cilvēkiem, izgāž publiskajā telpā savas fobijas un naidu ar saukļiem kā - atkrievisko Latviju vai pasauli.

Wow! Te nu esam, tagad pat LGBT+ kopienas cilvēki sacenšas ar Aleksandru Kiršteinu, Jāni Iesalnieku un Edvīnu Šņori par to, kurš būs indīgāks publiskajā telpā, noniecinot mūsu līdzcilvēkus! Atmiņā nāk, ka daži LGBT+ ļaudis arī bija Hitlera līdzgaitnieki, kurus vēlāk aizsūtīja uz koncentrācijas nometnēm, jo vairs nebija uzskatāmi par noderīgiem idiotiem.

Līdzīgi arī mūsdienās, tikai mūsu mīļajā Latvijā, vienīgais pagaidām bez koncentrācijas nometnēm.

Manuprāt, jo ātrāk mēs sapratīsim, ka krievi nav ne labāki, ne sliktāki par citām tautībām un jo ātrāk spēsim distancēties no tā visur mutuļojošā naida, jo labāk būs mums pašiem latviešiem.

Man ir daudz pazīstamu krievu, kuri runā latviski, apmeklē lāpu gājienus un Latvijas atbrīvošanu no nacistiem svin 8.maijā, nevis 9.maijā, kad Latvijā vācu okupāciju nomainīja padomju okupācija.

Pēdējie divi gadi tik uzskatāmi parādīja, ka daudzi brīvības aizstāvji un LGBT+ kopienas aizstāvji ir terora un piespiedu eksperimenta (ar eksperimentālām zālēm) atbalstītāji un ir ar pelēkajām šūnām apdalīti līdztautieši, un viss, ko var darīt, ir publiski aicināt viņus aizvērt savas lielās mutes, kad tie aicina atkrieviskot pasauli. Arī tad, kad viņi kā aptaurēti skrēja pakļaut savu dzīvību riskam un nosodīja tos, kuri to nevēlējās. Tos veltītos epitetus mēs visi ļoti labi atceramies.

Noteikti aizsūtiet viņiem linku uz šo rakstu kā apsveikumu 8. martā.

Lai Jums ir saprāts nevesties uz propagandu, kuru izplata par mūsu nodokļos samaksāto naudu, jo tie, kuri to izplata, diametrāli mainīs savus viedokļus un neērtā situācijā klusēs, bet Jūs paliksiet ar sakaltušu vēmekļu kārtu uz Jūsu drēbēm. Ar vēmekļu kārtu domāju to naidu, ko publiski izplatāt par krieviem, tāpat kā kādreiz izplatījāt naidu par cilvēkiem, kuri nevēlējās piedalīties eksperimentā ar eksperimentālām zālēm. Propagandas mediji un propagandisti to sauc par drošu vakcināciju. Zemāk links uz kusttēlu, kurā paskaidrots, kurā tieši brīdī eksperimentālās zāles kļūst par vakcīnu.

Jauku Jums pavasari un lai zilas debesis!

Pride.Lv redaktors Maigurs Skangalis

Raksta pārpublicēšana pieļaujama, nesadalot to fragmentos. Atsauce uz Pride.Lv obligāta.