„Baltic Queen” atgriežas

„Baltic Queen” atgriežas

2019. gada 19. janvāris

Ir teiciens – kā Jauno gadu iesāksi, tā arī visu gadu pavadīsi. „Drag queen” māksliniecei Amunai Davis 2019. gads iesākās ar uzvaru bāra – kluba „Golden” Jaungada konkursā „Zelta Dvīnis”, kur viņa iejutās slavenās dīvas Merilinas Monro tēlā, kā arī ar grupas „Baltic Queen” atgriešanos.

Kā iesācies 2019. gads?

Diezgan slikti, jo uzreiz pēc Jaunā gada svinībām saslimu. Tikai tagad sāku atgūties. Gada nogalē bija ļoti daudz darbu un liela intensitāte, tādēļ veselība lika par sevi manīt.

Izstāsti, kā uzvarēji „Golden” Jaungada konkursā „Zelta dvīnis”?

Tas bija interesanti. Uzkāpu uz skatuves kā Merilina Monro un uzvarēju. Jaungadā bija jābūt kāda līdziniekam.

Kā izdomāji, ka iejutīsies tieši Merilinas Monro tēlā?

Man patīk viņas stils. Gatavojoties Jaungada svinībām, izlēmu, ka būšu viņas stilā. Aizgāju uz „Goldenu” un tur, izrādās – konkurss.

Piedalījos un uzvarēju. Savā ziņā sagadīšanās. „Goldenā” bija foršs pasākums. Jutos tur kā mājās. Bija ļoti jauka atmosfēra, daudz cilvēku.

Tavā dzīvē bieži notiek sagadīšanās. Vispirms uzvara make-up konkursā, tad iespēja aizbraukt uz ASV, tad „Baltic Queen”…

Jā, un tagad ar grupu atgriežamies. Gatavojamies jaunajai sezonai. 19. janvārī būs mūsu pirmais šovs pēc atgriešanās „Top” klubā. Izskatās, ka uzstāsimies arī šī gada „Erotā”. Ir noticis grupas restarts. Kā grupa sākām uzstāties jau pagājušajā gadā, bet ar divām grupas dalībniecēm mums nebija pa ceļam. Šķīrāmies. Tad kādu laiku kā grupa atpūtāmies. Tad sapratām, ka esam gatavas atgriezties – ar jaunu sastāvu un strādājot visas vienoti komandā. Mums ir svarīgi, lai visai grupai ir viens domu gājiens. Tagad tā ir.

Kā atradāt jaunus komandas biedrus?

Tas nebija grūti. Ļoti daudzi rakstīja, ka vēlas „Baltic Queen” pievienoties. No tiem, kuri izrādīja interesi, arī izvēlējāmies.

Kā kopumā tev iet pa dzīvi?

Interesanti. Daudz strādāju – gan kā frizieris un make-up mākslinieks, gan kā stilists. Šogad gatavojos arī „Supernovas” konkursam. Muzikantiem veidošu frizūras un make-up. Ar „Baltic Queen” atgriežamies. Viss notiek.

Ko pats personīgi sagaidi no 2019. gada?

Daudz piedzīvojumu. Daudz iespēju. Daudz projektu un atkal jaunu izaugsmi.


Kintija Bulava
Foto: no personīgā arhīva


„Baltic Queen” atgriežas „Baltic Queen” atgriežas „Baltic Queen” atgriežas „Baltic Queen” atgriežas „Baltic Queen” atgriežas
Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!