Draudi un apdraudējumi

Draudi un apdraudējumi

2022. gada 29. jūlijs

Termiņš parakstu vākšanai par tradicionālo ģimeni tuvojas beigām, un visticamāk parakstu nepietiks! Tas ir skaidrs signāls gan politiķiem, kuri biedē ka LGBT+ kopiena Latvijā ir drauds tradicionālajai ģimenei, gan arī tiem politiķiem un LGBT+ ļaudīm, kuri mēģina iebiedēt gejus un lesbietes. Iebiedēt par to, ka, ja politiķis iestājās par stipru ģimeni, vientuļām māmiņām tas ir pasludināms par homofobu. Izvairoties runāt par nolaisto LGBT+ kopienas stāvokli Latvijā un ekonomiskā trimdā esošajiem gejiem un lesbietēm, kuri tur nonāca pašu pie varas esošu geju un lesbiešu tandēmā ar Jāni Iesalnieku valdīšanas rezultātā.

Parakstu par tradicionālo ģimeni nepietiekamība ir signāls tiem, kuri manipulē ar sabiedrību, lai gūtu no tā politisku kapitālu. Par laimi, tauta kļuvusi pietiekami izglītota.

Viendzimumu pāru atzīšanas leģitīmais risinājums ir nepieciešams, bet tas slēpjas valsts uzplaukumā un bagātībā.

Nevar nepieminēt, ka mūsu valsts bagātība slēpjās mūsos, un mūsu deliģētos pārstāvjos. Tādos, kā piemēram, Aldis Gobzems, kurš atšķirībā no citiem Saeimas deputātiem, nav pieprasījis kompensāciju ceļa izdevumiem, kad Saeimas sēdes notika attālināti!

No ekonomiskām problēmām uzmanība tiek novērsta gan ar civilās savienības likumprojektu, gan ar parakstu vākšanu par tradicionālo ģimeni. Notikumi, kuri viens ar otru veido sinerģiju, novēršot uzmanību no tā, ka esošās koalīcijas partijas ir absolūti rīcībnespējīgo peronāliju klubs, kuri raustās no Alda Gobzema postiem sociālajos tīklos, jo saprot, ka Aldim Gobzemam gūstot 14. Saeimā nepieciešamo vairākumu, var nākties atbildēt tiesas priekšā par pastrādāto teroru pret latviešu tautu un naudas izšķēredēšanu lielos apmēros.

Nevēlos kādu biedēt, bet, ja rudenī kaut viens no 62 deputātiem, kuri pērn 12. novembrī nobalsoja par aizliegumu saviem Saeimas kolēģiem piedalīties Saeimas darbā pat attālināti, tiks ievēlēti, tad nešaubos, ka šo deputātu ievēlēšana būs signāls, ka šāda ar demokrātiju nesavienojāma lieta, vēlētājiem ir pieņemama un noņems pēdējās bremzes uz latviešu tautas iznīcināšanas virziena. Virziena par labu eksperimentiem ar eksperimentālām zālēm, kā arī citiem ekonomiskiem un demogrāfiskiem izmēģinājumiem ar mūsu izmocīto tautu.

Manuprāt, šiem cilvēkiem un viņu partijām nav vietas nākamajā Saeimā!

Pride.Lv redaktors Maigurs Skangalis

Blogā izteiktie viedokļi ir autora personīgais skatījums.