"Icon Bar & Night Club" - kas notiks tālāk?

"Icon Bar & Night Club" - kas notiks tālāk?

2019. gada 2. oktobris

Šis raksts ir vairāk kā personīga vēstule no manis, Weisa, "Icon Productions" projekta autora un "Icon Bar & Night Club" īpašnieka.

Mēs visi esam manījuši - jau vairākkārtēji klubs ir centies izsludināt jaunus burziņus, kas galu galā kļuva par vilšanos ikvienam ballīšu cienītājam - pasākumi tiek pārcelti, tiek meklētas alternatīvas vietas pasākumu norisei, kas savukārt ir riskanti, jo nav iespējams paredzēt, vai kopiena ir gatava mainīt sev iepriekš iecienīto izklaides vietu uz jaunu. Tādējādi mēs gan zaudējam klientus, kas iepriekš ir pulcējušies Ģertrūdes ielas klubā, gan novērojam, ka ir cilvēki, kas ir gatavi sekot līdzi "Icon" darbībai un cer uz jaunāko burziņu.

Bet ir manāms arī cits - kluba komanda nepadodas un cenšas katru reizi atjaunot iepriekš zināmā kluba "Golden" atmosfēru, papildu piedāvājot jaunas izklaides iespējas.

Vēlamies aicināt ikvienu, kas vēlas kļūt par daļu jaunā piedzīvojuma un atklāt jaunu posmu klubu izklaidē Rīgā - atbalstot kluba darbību, daloties un aicinot citus apmeklēt pasākumus. Vienvārdsakot - atjaunot iepriekšējo dzīvību mums tik iecienītās telpās. Pašlaik komanda iegulda personīgos līdzekļus kluba attīstībā, kas viennozīmīgi ir nepietiekami. Vēlamies pateikt arī paldies tiem, kas ir ieguldījuši iepriekšējo pasākumu norisē! Bez Jūsu atbalsta ideja par kluba atklāšanu nemaz nekļūtu par realitāti! Personīgi atvainojos ikvienam, kas ir vīlušies kluba darbībā līdz šim un vēlos teikt - piedzīvojums tikai sāksies!

Bet līdz tam brīdim - mēs neapstāsimies. Atsāksim "Icon Bar & Night Club" darbību jau pavisam drīz! Paņemsim nelielu pauzi, uzkrāsim spēkus un "bliezīsim" atkal!

Kā nekā tuvojas gada gaidītākie svētki īstajiem ballīšu mīļiem - Helovīni! Kluba komanda lūdz pēc maksimāla atbalsta tieši Helovīnu laikā, kad naktīs rosās vieslielākā dzīvība! Atklāšu noslēpumu - šajos Helovīnos "Icon Bar & Night Club" ir sagatavojis "trīsdiennieku" jeb ballītes jau no ceturtdienas vakara! Īpašas atlaides dzērieniem kluba bārā, konkursi un balvas ikvienam ballīšu apmeklētājam!

Savukārt uzņēmumus vai fiziskas personas, kas ir gatavas ieguldīt kluba turpmākajā darbībā, atbalstīt pasākumu norisi un/vai organizēt pasākumus ar "Icon Productions" atbalstu - lūdzam sazināties ar mani, Weisu, rakstot uz e-pastu management@houseofweiss.info.

Uz drīzu tikšanos!

Cieņā,

Weiss

Rakstu sagatavoja un ievietoja Edgars Kozuliņš.

"Icon Bar & Night Club" - kas notiks tālāk?