Ieslēdzam saprātu, paceļam karogus!

Ieslēdzam saprātu, paceļam karogus!

2021. gada 24. oktobris

Sākšu ar lielu paldies visiem lasītājiem un sekotājiem, kuri turpina sekot un lasīt Pride.Lv

Kopš Pride.Lv manā uzraudzībā aktīvi atbalsta piedalīšanās eksperimentā ar eksperimentālām zālēm pret Covid19 brīvprātīgumu, esam zaudējuši Instagram kontā 9,13%, Facebook 6,73% un Telegram kontā 0% sekotāju.

Katram savs iemesls atsekot un piesekot atkarībā no šī brīža velmēm. Cienu katra sekotāja izvēli.

Mans pieredzes stāsts ar piedalīšanos eksperimentā sācies 2021. gada 13. jūlijā ar ražotāja “Janssen” eksperimentālajām zālēm. Pirms un pēc potes saņemšanas veicu analīzes, un vairaki rādītāji ir ārpus normas – triglicirīdi, ALAT, U/L., vid. trombocitu tilpums. Tā nav mana fantāzija, bet laboratorijas izraksts. Un mani, veselu cilvēku, kurš nedzer un nepīpē, tikai pārliecina, ka piedalīties šajā eksperimentālajā pasākumā, ko sauc par vakcināciju, vairs nevēlos.

Tāpēc pilnīgi nevietā salīdzināt autovadītīju tiesību iegūšanu ar nepieciešamību saņemt poti vai teikt, ka manas tiesības dzīvot beidzas tur, kur sākas cita tiesības piedalīties eksperimentā.

Nokārtojot autovadītāja tiesības, es nenomirušu un asins analīzes man nemainīsies, bet, saņemot kārtējo eksperimentālo zāļu devu, es varu būt starp tiem tūkstošiem, kuri no tām eksperimentālajām zālēm nolikuši karoti. Paldies, nē! Man pietiek ar vienu!

Tāpēc visai LGBT+ kopienai jāatceras par “Stonewall” bāru, kur 1969. gadā vara pazemoja gejus par to, ka viņi ir geji, sita viņus un lika cietumos.

Mums jānāk palīgā, kaut vienkārši pārstājot apsaukāt cilvēkus, kuri nevēlas potēties. Tieši tagad mums jābūt skaļākiem nekā Elīnas Didrihsones boikotā, kas bija aplama enerģijas tērēšana, neizprotot vārda brīvības jēdzienu.

Esmu pārliecināts, ka iekšlietu ministre Marija Golubeva, kura ir atklāta lesbiete, saprot – ja kaut viens mats nokritīs no protestētāju galvas, tas atstās ļoti smagu iespaidu par LGBT+ cilvēkiem to cilvēku prātos, kuru draugu un radu lokā nav atklātu geju vai lesbiešu. Jo iekšlietu ministrijas seja šobrīd ir tieši viņa.

Es ceru, ka mans veselības stāvoklis nekļūs tik slikts, ka nevarēšu turpināt darboties šajā platformā, bet ļoti ceru, ka LGBT+ kopienas cilvēki iestāsies par cilvēku izvēles brīvību, izvilks savus praida karogus un aizstāvēs tos, kuri tiek pazemoti un atlaisti no darba par atteikšanos piedalīties eksperimentā, ko sauc par vakcināciju.

Tā ir mūsu iespēja pateikties tiem heteroseksuāļiem, kuri 2015. gada Europride pasākumā gāja praida gājienā, atbalstot LGBT+ kopienu ar tās tiesībām, un kuri tagad tiek pazemoti, apsaukāti un citādi diskriminēti. Būsim solidāri. Ieslēgsim veselo saprātu!

Pride.Lv redaktors Maigurs Skangalis
Foto no EUROPRIDE2015 gājiena: Māra Petersone
Raksta pārpublicēšana pieļaujama, nesadalot to fragmentos. Atsauce uz Pride.Lv obligāta.Ieslēdzam saprātu, paceļam karogus! Ieslēdzam saprātu, paceļam karogus!