Izskatīga ne vienmēr nozīmē zinoša!

Izskatīga ne vienmēr nozīmē zinoša!

2023. gada 24. augusts

Sveiciens Jums, dārgie pride.lv lasītāji!

Aiz apvāršņa top jaunā valdība!

Nezinu, priecāties vai raudāt, bet nu ir cerība uz mazāku vardarbību no varas puses, jo dubultpilsoni nomainīs cilvēks bez dubultpilsonības. Domāju, ka zemapziņā topošā premjere saprot, ka terorizēt jau tā izmocīto latviešu tautu jau varēs, bet tik viegli iedzīvoties jaunā valstī, ja nu pēkšņi jābēg, gan nebūs tik viegli!

Ja nezinātu, ka topošā premjere Evika Siliņa ir no bēdīgi slavenās Jaunās Vienotības, kura godam pilda latviešu tautas iznīcināšanas plānu, varētu teikt, ka premjere liekas izskatīga un zinoša, bet sekojot līdzi viņas apgalvojumiem par Stambulas ratifikācijas nepieciešamību Latvijā, priekšstats par Evikas Siliņas zināšanām Stambulas konvencijas kontekstā sāk izgaist un paliek vien izskatīgums.

Ļoti apsveicami, ka topošajai premjerei ir maģistra grāds sociālajās zinātnēs, bet mani personīgi nepārliecina tas, kā viņa saprot drēbi, par kuru runā, tas ir, par dzimtes sociālajām konstrukcijām.

Sāksim ar to, ka Evikas Siliņas vadītā ministrija savā tīmekļa vietnē ir ievietojusi PDF failu ar skaidrojumu par Stambulas konvenciju. Ļoti interesants dokuments, izcili atgādina 5.klases skolnieka prezentāciju. Konvencijas 3.c. punkts ir īpaši fantastisks murgojums. Bez paskaidrojumiem! Lieliski parāda, ka neviens no Labklājības Ministrijas ierēdņiem nemaz nesaprot, par ko ir runa!

Skatieties visi: https://www.lm.gov.lv/lv/ep-konvencija-par-vardarbibas-pret-sievietem-un-vardarbibas-gimene-noversanu-un-apkarosanu/prezent-stamb-20181.pdf

To, ka par Stambulas konvenciju nesaprot arī potenciālie Siliņas sadarbības partneri, piemēram, ZZS frakcijas vadītājs Saeimā - Viktors Valainis -, kurš 17.augustā Dombura raidījumā "Kas notiek Latvijā" uzskatāmi parādīja, ka politiķis sniedz nevis izsmeļošas atbildes par konvenciju, bet mēģina iestumt Stambulas konvencijas ratifikācijas pretiniekus sazvērestību teoriju piekritēju lokā.

Neobjektīvos pamatstraumes medijos tiek uzsvērts, ka tas ir dziļi nozīmīgs žests - pievienoties šai Stambulas konvencijai -, no kuras pat pati Turcija ir izstājusies ārā! Nopietni?

Kādēļ ratificēt dokumentu, kuru līdzīgi kā Turcijai nāksies atcelt? Lai parādītu savu diženumu, kā, žonglējot ar vardarbībā cietušajām sievietēm, var panākt savu? Vai pasludinot visus, kuri ir pret Stambulas konvenciju, ir homofobi, līdzīgi kā tas bija, kad veica eksperimentu ar eksperimentālām zālēm, ko tie paši uzpirktie mediji sauc par drošu vakcināciju?

Neredzu loģiku.

Un tiešām, vēl nav skaidrs, ka gadījumi, kad mūsu līdzcilvēki tiek nepamatoti pasludināti par homofobiem, viņi arī kļūst par homofobiem.

Lūdzu nedariet tādas aplamības nedz man, nedz citiem LGB+ kopienas cilvēkiem. Nevajag Stambulas konvencijas murgus un jaunus sociālos eksperimentus. Un tā nav nekāda sazvērestības teorija.

Pride.Lv redaktors Maigurs Skangalis

Raksta pārpublicēšana pieļaujama, nesadalot to fragmentos. Atsauce uz Pride.Lv obligāta.