Katram gejam un katrai lesbietei

Katram gejam un katrai lesbietei

2022. gada 21. februāris

Šis blogs veltīts partijas “Katram un Katrai” kopsapulcei, kuru man bija tas gods noskatīties virtuālā vidē!

Dažiem, kuri satraucas, uzreiz paskaidrošu, ka Pride.Lv nepārstāv visu LGBT+ kopienu, bet tikai Pride.Lv redaktora viedokli! Nekādā veidā nevēlos savu viedokli vispārināt kā visas LGBT+ kopienas viedokli.

Tātad šoreiz izklāstīšu, kāpēc partijas “Katram un Katrai” premjera amata kandidāts Aldis Gobzems nākamajās Saeimas vēlēšanās ir labākā izvēle katram gejam un katrai lesbietei, kā arī parējiem LGBT+ cilvēkiem.

Sākšu ar savu pieredzi!

Vispirms, kad Aldis Gobzems kļuva aktīvs sociālajos tīklos, sāku intensīvi saņemt ziņas, ka viņš ir homofobs un ļoti bīstams. Protams, pievērsu viņam uzmanību un sāku sekot viņa aktivitātēm, bet atklāju, ka Aldim Gobzemam, manuprāt, ir skaidrs skatījums uz lietām, piemēram, valsts teroru pret mūsu līdzcilvēkiem, kuri nevēlas piespiedu kārtā piedalīties nu jau bēdīgi slavenajā eksperimentā, ko daži joprojām sauc par vakcināciju, tāpat par mūsu valsts izzagšanu un nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu, ko veic augstas amatpersonas, neuzsverot viņu seksuālo orientāciju, kaut gan viņš mierīgi varēja to darīt!

Personīgi esmu par demokrātiju un cilvēktiesībām brīvi izvēlēties, vai veikt medicīniskas manipulācijas un, iespējams, glābties no jauna vīrusa, vai arī neveikt un ļauties riskam nomirt vai kļūt par invalīdu no šī neizzinātā vīrusa un tā paveidiem.

Bija skumji vērot, kā man personīgi pazīstami cilvēktiesību aktīvisti kļuva par šī valsts līmeņa terora reklāmistiem un atbalstītājiem. Protams, nevēlos, lai sabiedrība domā, ka visi LGBT+ kopienas cilvēki ir apmāti ar teroru, tieši tāpēc es tomēr nolēmu piedalīties spontānajos protestos, kurus Aldis Gobzems sarīkoja 2021. gada 4. augustā!

Kaut arī ierados ar praida karogu, Alda Gobzema sekotāji mani nav saplosījuši, bet piedāvāja iziet priekšā ar karogu, nevis stāvēt maliņā, kā es biju iecerējis. Un Aldis Gobzems dažiem saviem sekotājiem, kuri sāka iebilst par LGBT+ karoga parādīšanos protestā, skaidri norādīja, ka mēs (Aldis Gobzems un viņa sekotāji) neesam pret gejiem! Šajā protestā viss bija nekontrolējams, ieskaitot tos, kuri pašam Aldim Gobzemam varēja ar kaut ko iemest par kaut kāda praidista aizstāvēšanu! Praidistu, kurš nevēlas piespiedu manipulācijas ar eksperimentālām zālēm, aizstāvēja nevis liberālais politiķis, bet tieši konservatīvais Aldis Gobzems!

Tāpēc, pirms Aldim Gobzemam pārmetat to, ka viņš iestājas par tradicionālo ģimeni, atcerieties, ka viņš aizstāv arī gejus un nekaunas to darīt publiski. Un es jūtos aizstāvēts – tiešā nozīmē!

Un tieši tāpēc, manuprāt, Aldis Gobzems ir labākais premjers Latvijai, jo kritiskā brīdī aizstāv arī vienkāršu geju ar praida karogu, ne tikai tradicionālās ģimenes.

Tieši tāpēc katram gejam un katrai lesbietei tikai Aldis Gobzems!

Par citiem LGBT+ kopienas aizstāvjiem, kuri izmet savu partijas radītāju no paša veidotās partijas vai Normunda Kindzuļa nāves dienā sociālajā tīklā Facebook.com taisa partijai reklāmas kampaņu, esmu jau rakstījis, un man nav īpašas vēlmes viņus pieminēt un intervēt, lai izprastu rīcības motīvus, jo neticu viņu sacītajam un neuzskatu, ka Pride.Lv lasītājiem jātērē savs laiks, lasot viņu melus.

LGBT+ kopiena Latvijā ir sarukusi tieši liberālās partijas “Vienotība” valdīšanas laikā, homofobija pieaugusi tieši liberālās partijas “Vienotība” valdīšanas laikā, un LGBT+ kopienai jāizdara secinājumi, ka vienīgais veids, kā mazināt homofobiju, ir ieklausīties, ko par mums domā sabiedrības vairākums. Tieši tāpēc konservatīvajiem LGBT+ kopienas pārstāvjiem nav jāklusē, ka viņi iet uz baznīcu vai iesaistās tādās politiskās organizācijās kā, piemēram, partija “Katram un Katrai”, jo, manuprāt, konservatīvie spēki vairāk rūpējas par latviešu tautu, kuras sastāvdaļa ir arī LGBT+ ļaudis, nekā liberālie, kuri izmanto LGBT+ kopienu, lai izrēķinātos ar konservatīvajiem politiķiem, vairākumā gadījumu aplami pasludinot viņus par homofobiem un aizvilinot pārbiedēto geju un lesbiešu balsis.

Konservatīvajai LGBT+ kopienas daļai nav jāklusē, lai daži LGBT+ kopienai piederīgi indivīdi ar savu ārdīšanos internetā pret Elīnu Didrihsoni, “Prāta vētru”, kādu politiķi vai mācītāju nekropļotu patieso LGBT+ kopienas tēlu, kas lielākoties ir miermīlīgs un vērsts uz stipras un vienotas sabiedrības veidošanos.

Tieši tāpēc mums visiem izlēmīgi jābalso par konservatīvām partijām, skaidri pasakot, ka Latvija nav tā zeme, kur runāt par tādām tēmām kā vārdu “tēvs” un “māte” aizstāšanu ar persona nr. 1 vai persona nr. 2.

Un virzība uz LGBT+ kopienas labklājību un iekļaušanos Latvijas sabiedrībā, manuprāt, ejama, arvien vairāk LGBT+ kopienas pārstāvjiem izkāpjot no saviem skapjiem, bet sabiedrības vairākumam nenosodot viņus par to, ka viņi ir patiesi pret sevi, saviem tuviniekiem un parējiem līdzpilsoņiem. Jo neviens nezina Dieva noslēpumu, kāpēc mūsu ķermeņos ķīmiskas reakcijas notiek tad, kad mūsu tuvumā ir tieši mūsu pašu, nevis pretējā dzimuma pārstāvis.


Pride.Lv redaktors Maigurs Skangalis

Raksta pārpublicēšana pieļaujama, nesadalot to fragmentos. Atsauce uz Pride.Lv obligāta.