Mīlestība bez nosacījumiem

Mīlestība bez nosacījumiem

2023. gada 24. oktobris

Klasiskais tautiskais patriotisms - savs kaktiņš, savs stūrītis zemes - savā būtībā saistās tikai ar egocentrisko labuma gūšanu no tā, kas nodrošina eksistenci - pēc šīs loģikas nav lielāka patriota par Ķenci viņa lūgšanā. Un ja kaut kur tas kaktiņš ir lielāks vai labāks, tad arī patriotisms pārceļas uz turieni, arī uz ārzemēm.
Dzimtenes mīlestība ir pavisam kas cits, tā nav saistīta ar vietu un ko tā dod, ne ar pienākumiem vai tiesībām. Tā ir ārpasaulīga sajūta un to nosaka vēlme darīt kaut ko labu apkārtējiem. Tā ir mīlestība bez nosacījumiem. Šīs sajūtas vadītie nekad nepieņems neko svešu, neļaus Likteņdārzu projektēt japāņiem, nelaidīs svešas bankas, mahinatorus un 'investīcijas', nedziedās himnu svešā valodā un nekrāsos savas Dzimtenes simbolus citās krāsās. Nekad nedarīs kaut ko tāpēc, ka tā dara 'citur' un nebrauks skatīties, ko tur dara 'labāk'.

Savukārt nacionālisms uztur katra cilvēka nacionālās kultūras vērtības apziņu, atzīst un ciena visu citu nāciju un tautu Kultūru līdzvērtību un līdztiesību.
Bet kas ir tas, kas uzbrūk citām tautām un kultūrām, pazemo un noniecina tās? Tas ir šovinisms.
Šovinisms ir tur, kur, piemēram, latvietis saka :„krievi (vai kādi citi) ir slikti”. Šovinisms ir tur, kur kādai tautai piederīgie sevi sāk uzskatīt par labākiem, pārākiem par citai tautai piederīgajiem.

Šovinisms iznīcina Dzimtenes labklājību un muļķi padara par Dzimtenes pretinieku. Tieši tāpēc svešas varas attīsta šovinismu un uzbudinātus šovinistus padara par kolaboracionistiem –svešas varas pakalpiņiem, bet maskē to zem 'nacionālisma'

Uzbudināts muļķis – šovinists, kas noticējis kolonizatora propagandas tvanam caur tā kontrolētiem medijiem ir lielākais savas Dzimtenes interešu un vērtību pretinieks un nemaz to neslēpj, atklāti atbalstot visu svešo savā Dzimtenē.

Tāpēc nejauksim šos jēdzienus, jo tie it nemaz nav viens un tas pats. Šodien īsts patriotisms ir nevis vicināt svešus karodziņus vai savākties uz lielo dzeršanu hokeja spēlēs, bet tas ir atzīt reālo stāvokli pašu zemē un attiecīgi rīkoties, lai atgūtu šovinistu pazaudēto un izpārdoto Dzimteni, tās suverenitāti, savu naudu, sagtrauto ekonomiku un lauksaimniecību. Lai saglābtu vēl neizzagtās materiālās vērtības.

Patriotisms šodien ir rīkoties, lai Latvijas masu informācijas kanāli beigtu melot un uzturētu Latvijas iedzīvotājos skaidru prātu, bet Latvijā mieru un kārtību, lai tie nekūdītu Cilvēkus citu pret citu un nekurinātu naidu pret kaimiņu zemju iedzīvotājiem. Patriotisms tagad ir neļaut izmantot savas Dzimtenes teritoriju nodevīga kara izraisīšanai.

Patriotisms tagad ir visiem spēkiem pretoties seksuālo perversiju
ieviešanai un sargāt bērnus no samaitāšanas.

Pēc šiem parametriem tad arī būs atšķirt īstos patriotus no pseido - turbo un citiem uzbudinātiem šovinistiem un muļķiem, kuru savairojies aplam daudz, bet viņu rīcība strādā tikai uz svešo varu interesēm, graujot pašu Dzimteni.


Avots:https://t.me/aivisvasilevskis_info

Rakstu ievietoja Pride.Lv redaktors Maigurs Skangalis