Mīlestības autobusi

Mīlestības autobusi

2021. gada 17. decembris

Šis pirmssvētku blogs ir domāts visiem tiem, kuri gaida sirdsmieru un mīlestību, kaut arī daudziem Ziemassvētku noskaņojums ir pamatīgi noplacis.

Augustā pa Rīgu brauca Baltic Pride autobuss! Bija ļaudis, kas autobusu sveicināja, gan arī tādi, kuri grozīja pirkstu pie deniņiem. Šajā autobusā brauca arī viens no LGBT+ kopienas talantīgākajiem drag kvīniem!

Pagāuši četri mēneši, un es redzu, ka tas pats stilīgais dragkvīns, ieraudzījis Gobzema autobusu “Katram un Katrai – dzimumi ir tikai divi”, veidojot jauno storiju, skābi sašķobās un ielaiž saviem sekotājiem neiecietības dozu – "ak šausmas, kas nu vēl, Gobzema autobuss".

Pateikšu godīgi, šajā reizē biju vīlies. Tas nav stilīgi! Ja mēs vēlamies, lai praida autobusiem smaida un māj ar roku, bet mēs paši dusmosimies un baidīsimies tāpat, kā to dara homofobi, nekur tālāk savas dzīves uzlabošanā mēs netiksim.

Mans ierosinājums ir pasmaidīt Alda Gobzema autobusam “Katram un Katrai”. Aldis aizstāv tradicionālās ģimenes, tas ir viņa lauciņš, un tas nav drauds LGBT kopienai.

Aldis Gobzems nav iesniedzis Satversmes precizējumus ģimenes definīcijai, to izdarīja “Vienotības” un “Kustības Par” sadarbības partneris koalīcijā Jāņa Iesalnieka “Nacionālā Apvienība”.

Un es neredzu nekādu problēmu, ka LGBT+ kopiena var atbalstīt tradicionālo ģimeņu aizstāvi, ja viņš nav ienaidnieks, un mana pārliecība un atbilde no viņa ir tāda, ka viņš nav ienaidnieks!

Personīgi piedaloties Alda Gobzema protesta akcijās, neviens mats no manas galvas nav nokritis. Ja LGBT kopiena atļaus sev iepotēt apziņā, ka katrs, kas nav pielicis praida karogu pie mašīnas vai mīl pretējo dzimumu, ir homofobs, mēs kļūsim par tādiem pašiem margināļiem kā tie, kuri rāda vidējo pirkstu praida autobusam, izbļauj rupjas frāzes un taisa dusmīgas grimases.
Vai jūs gribat tādi kļūt?

Ja Alda Gobzema partija “Likums un Kārtība” kādu iemeslu dēļ nesavāks vairāk par 51 deputātu vietu nākamajā Saeimā, mūs gaida vēl četri latviešu tautas iznīcināšanas gadi varas pārbaudījumus neizturējušu cilvēku koalīcijā. Vai mums to vajag?

Būs atkal garas sarunas, tirgošanās un tā tālāk un tā joprojām, personisku aizvainojumu dēļ diez vai Aldis izvēlēsies sadarboties ar tiem, kuri viņu šobrīd mēģina politiski iznīcināt Lukašenko līdzīgās tradīcijās! Un par to, ka Alda Gobzema partija būs līderis 2. oktobrī, esmu pilnīgi pārliecināts.

Saņemsimies! Pamāsim un pasmaidīsim autobusam “Gobzems Katram un Katrai” tāpat kā daudzie heteroseksuāļi, kuri saprot, ka LGBT+ kopienas cilvēki nav viņu drauds, māj ar rociņām Praida autobusam, atbalstot mūsu tiesības būt!

Rakstā izteikts viedoklis ir autora personīgais skatījums.

Bloga autors: Maigurs Skangalis

Bilde:Aldis Gobzems – Telegram

Blogu ievietoja: Maigurs Skangalis

Mīlestības autobusi Mīlestības autobusi Mīlestības autobusi Mīlestības autobusi Mīlestības autobusi