No visnīstākā uz vismīlētāko!

No visnīstākā uz vismīlētāko!

2021. gada 20. septembris

Kopš Elīnas Didrihsones izslēgšanas pasākuma, kuru izvērsa daži mūsu LGBT+ kopienas pārstāvji, jau pagājis kāds laiciņš, bet tagad vēroju, ka daži visiem spēkiem mēģina darīt to pašu ar politiķi Aldi Gobzemu. Pirms kāda laika saņēmu ziņu par Alda Gobzema draudiem dažiem LGBT+ kopienas cilvēkiem un gribēju uzspridzināt ar ekskluzīvu rakstu par to, ka Aldis Gobzems draud. Lai ziņa neizskatītos pēc "fake news", pajautāju par krimināllietas numuru, lai ir, kā nākas – ja ir noziegums, ir arī krimināllieta. Kad sāku interesēties par krimināllietu, izrādījās, ka tādas nemaz nav un es esmu visu pārpratis. Labi, lai jau ir, ka esmu pārpratis.

Jau biju uzdevis jautājumu tieši Aldim Gobzemam, vai viņš ir homofobs, un atbildi arī saņēmu. Tad notika Tukuma traģēdija, kuras kontekstā Aldis Gobzems Tukumā pastrādāto noziegumu nosodīja, pirms to izdarīja Egils Levits un Krišjānis Kariņš.

Tad spontānajos protestos praida nedēļā visi varēja vērot, ka Aldis Gobzems aizstāv protesta akcijas dalībnieku ar varavīksnes karogu, tā skaidri norādot saviem sekotājiem, ka "mēs neesam pret gejiem, bet mēs esam par brīvību" un "ka geji arī ir pret vakcināciju, kura ir obligāta".

Vai tiešām tas, kā izsakās Aldis Gobzems, ir homofobija? Vai varbūt vienkārši kādam galvā ir balsis, kuras saka, ka Aldis Gobzems ir homofobs?

Un par Alda Gobzema narcisismu. Sekoju šā politiķa ikdienas gaitām, un tiešām viņš iepriecina sekotājus ar daudzām gaumīgām bildēm no savas ikdienas. Taču ir tādi, kas komentāros viņam to pārmet. Bet es, tāpat kā jūs, arī lasu ziņas, piemēram, ka valstij, kārtējo reizi pasūtot bijušā prezidenta portretu, vajadzēs šķirties no 10 000 EUR, turklāt tāda prezidenta, kura valdīšanas laikā Latvija tupina zaudēt citām pasaules valstīm attīstības ziņā.

Mani kā Latvijas patriotu un nodokļu maksātāju šāda izrādīšanās uz mana rēķina nudien neapmierina. Ja Vairai Vīķei-Freibergai šis portrets ir viņas darbu vērts, tad par Bērziņa vai Vējoņa nopelniem gan šaubos. Varbūt varētu palūgt atbildīgās personas, lai vienojas ar kādu Mākslas akadēmijas studentu, kurš par pašizmaksu varētu uzzīmēt… šoreiz laikam Egila Levita portretu.

Tā nu sanāk, ka Aldis Gobzems, liekot savas glītās bildes sociālajos tīklos, ir narciss, bet Latvijas lejupslīdes prezidenti, kuru portreti izmaksā 10 000 EUR gabalā no valsts maka, ir godājami kungi.

Pride.Lv redaktors Maigurs Skangalis

Bildes: https://t.me/aldisgobzems

Raksta pārpublicēšana pieļaujama, nesadalot to fragmentos. Atsauce uz Pride.Lv obligāta.

No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko! No visnīstākā uz vismīlētāko!