TOP Club klientus jaunajā sezonā sagaida ar kabarē

TOP Club klientus jaunajā sezonā sagaida ar kabarē

2018. gada 31. augusts

Arī TOP Club rudens sezonai ir gatavi un sarūpējuši saviem klientiem daudz jaunu pārsteigumu. Gaidāmi gan jauni pasākumi, gan dzērienu klāsts bārā papildināts ar jauniem dzērieniem, kas pielāgoti klientu vēlmēm. Plašāk par to stāsta kluba līdzīpašnieks Eduards Niki.

Ar kādām sajūtām gaidāt rudeni?

Jūtamies iedvesmoti. Mums ir daudz jaunu ideju un plānu. Esam gatavi darboties. Septembrī aizsāksim jaunu tradīciju – ceturtdienu vakari būs kabarē vakari, kad klubā uzstāsies vietējie mākslinieki kabarē stilā. Ieeja klubā – bez maksas. Pavasarī kā eksperimentu otrdienu un trešdienu vakaros aizsākām karaokes vakarus. Ja pats sākumā uz šo ideju skatījos skeptiski, biju pārsteigts, cik labi tā aizgāja. Latvijā cilvēkiem patīk dziedāt. Ievērojām, ka klientiem patīk uz klubu nākt ne tikai nedēļas nogalēs. Viņi vēlas relaksēties arī pēc darba darba dienu vakaros, tādēļ šosezon aizsāksim pasākumus kabarē stilā.

Kādi ir tuvākie pasākumi, kurus plānojat nedēļas nogalēm?

Līdzīgi kā līdz šim, arī turpmāk mums TOP Club notiks puišu un meiteņu vakari. Plānojam atkārtot diezgan šokējošo ideju, kuru nesen izmēģinājām un kura klientiem ļoti patika – uz klubu uzaicināt aktieri/dejotāju – vīrieti "dzīvo statuju", kurš klubā stāvēja pavisam kails. Kluba klienti varēja statujai pieskarties, kopā ar viņu fotografēties.

Tāpat būs īpaši šovi meitenēm. Uz TOP Club brauks arī starptautiski mākslinieki. Uzstāsies mūsu pašu mākslinieku grupa „Baltic Drag Queen”. Rudens plānojas diezgan spraigs un dinamisks.

Kā aizsākās sadarbība ar „Baltic Drag Queen”?

Sākumā mākslinieki bija tikai kluba klienti, kas apmeklēja klubu kā drag. Aizsākām pavasarī ar vienu šovu. Kluba klientu atsaucība bija tik liela, ka sadarbību turpinājām. Pašlaik TOP Club „Baltic Drag Queen” šovi notiek regulāri. Arī rudenī tādi notiks. Man patīk, ka mākslinieki veido oriģinālus un tiešām labus šovus. To novērtējam ne tikai mēs, kluba pārstāvji, bet arī kluba klienti. Klubs ir pilns un visi pozitīvi noskaņoti.

Kā nu jau pēc nepilnu divu gadu darbības raksturotu TOP Club publiku?

Tā ir mainīga. Ja kluba pastāvēšanas sākumā pie mums vairāk nāca gados jauni cilvēki, tagad publikā ir gan jaunie, gan arī gados vecākie (tā ap 30 – 45). Klubam ir gan patstāvīgie, regulārie kluba klienti, gan pievienojas jauni. Redzam, ka daudziem patīk dziedāt, ne velti tik labi aizgājuši ir karaoke vakari. Interesanti, ka šovasar klubā bija ļoti daudz tūristu. Viņi uz Latviju atbraukuši ne tikai no Eiropas, bet arī no Amerikas un citām pasaules valstīm. Kad jautājam, kā viņi uzzināja par TOP Club, izrādās internetā un Facebook.

Kādi vēl jaunumi ieplānoti rudens sezonā?

Esam papildinājuši dzērienu klāstu. Viens no neseniem jaunumiem – bezalkoholiskais ingvera alus no Spānijas. Pēdējā laikā arvien vairāk klientu vēlas ar dzērieniem eksperimentēt.

Izzūd tendence izvēlēties lētākos dzērienus. Redzam, ka klienti arvien biežāk vēlas pagaršot dārgākus vīnus, ekskluzīvus konjakus, viskijus un citus dzērienus. Ja bāra klientiem tas patīk, arvien vairāk šādu iespēju piedāvāsim.

Kādi ir kluba izaicinājumi jaunajai sezonai?

Mums ir lieli plāni, kā padarīt TOP Club vēl multifunkcionālāku, bet pagaidām plašāk nestāstīsim. Šosezon pie plāniem strādāsim, lai maksimāli drīz tos ieviestu dzīvē.

Noslēgumā, ko tu vēlētu kluba biedriem ar septembra sākšanos?

Nezaudēt pozitīvismu! Baltijas valstīs rudenī gaismas un saules kļūst arvien mazāk un ir viegli ieslīgt sliktā noskaņojumā, bet es aicinu to labo nepazaudēt. Tas, kā jūties un kā domā, tas ir mūsu galvās. Klubu dzīve rudenī un ziemā arī palīdz noturēties pozitīvismā. Aicinu nākt ne tikai uz TOP Club, bet iet arī uz Golden klubu un citiem Rīgas klubiem. Iegūt jaunus draugus, sarunāties un priecāties par dzīvi!


Kintija Bulava, www.pride.lv


Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!