Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti

Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti

2019. gada 2. marts

Avangards un bohēma. Savs šarms un vienmēr aizraujoši šovi, kuri nakts vidū patīkami pārsteidz un izklaidē kluba klientus. Vērtības, kuras Top kluba komanda rūpīgi izkopušas šo divu gadu laikā un kuras noteikti tajā valdīs arī turpmāk. Nu jau reti kurais vairs atceras klubu, kurš šajās telpās mājoja pirms tam. Top klubs ir radījis savu stilu un atmosfēru, un tieši šajā nedēļas nogalē svin jau savu otro dzimšanas dienu.

Kas ir kluba panākuma atslēga? Uz sarunu aicinājām Eduardu Niki, vienu no Top kluba līdzīpašniekiem.

Kā jūties tagad, kad Top klubs svin jau savu otro dzimšanas dienu?

Esmu patīkami satraukts un iedvesmots. Dzimšanas dienas vienmēr ir brīdis, kad gribas atskatīties uz to, kas jau sasniegts, un izvirzīt atkal jaunus plānus. Ar paveikto esam apmierināti un ar prieku gaidām nākamo gadu.

Kad atskaties uz aizvadīto laiku ar Top klubu, kas ir interesantākie notikumi un atmiņas, kas nāk uzreiz prātā?

Vislielākais prieks ir par to, ka redzam, ka cilvēkam mēs patīkam. Katru nedēļas nogali Top klubā ir daudz klientu. Vienmēr prieks redzēt jaunus klientus. Viesu vidū ļoti bieži redzam arī tūristus no dažādām pasaules valstīm. Ir arī tādi, kas mūsu klubu iemīļojuši un brauc pie mums atkārtoti, vairākas reizes gadā. Mēs paši Top klubā jūtamies ļoti komfortabli. Kluba komanda runā dažādās valodās – angļu, vācu, krievu, latviešu. Mums neinteresē politika. Gribam, lai klubā vienmēr valda prieks un svinības. Tas arī notiek katru nedēļas nogali. Ir prieks atskatoties redzēt, cik daudz ballīšu un klientu pie mums bijis. Top klubs ir atvērts dažādiem cilvēkiem. Strādājam katru dienu. Rudenī aizsākām organizēt karaokes vakarus. Ir gandarījums redzēt, ka tie patīk mūsu klientiem. Tas bijis labs eksperiments, kas iegājies mūsu kluba dzīvē. Tagad vairāk attīstīsim kabarē vakarus.

Ir ļoti daudz, kas izdarīts, bet daudz arī vēl gribam darīt.

Ko pats esi mācījies pa šiem diviem gadiem, vadot klubu Latvijā? Zinu, ka pats esi no Tallinas. Pieņemu, ka klubu dzīve mazliet atšķiras.

Varbūt cilvēki Tallinā un Rīgā mazliet atšķiras, bet tie, kas nāk uz klubiem, ir līdzīgi. Visi cilvēki klubos vēlas atpūsties un vēlas jautrību.

Kur rodat tik daudz ideju arvien jauniem šoviem?

Tas ir kluba otra līdzīpašnieka Rolanda talants. Viņš ir mūsu mākslinieciskais vadītājs un atbild par radošo daļu. Manā pārziņā vairāk ir finanses. Mūsu mākslinieciskais projekts ar dziedātāju Dīvu ir ļoti labi aizgājis. Viņa pie mums dzied regulāri. Uz klubu bieži brauc starptautiski mākslinieki.

Ko, tavuprāt, Top klubs izmainījis Rīgas nakts klubu dzīvē?

Grūti atbildēt, jo man pašam daudz nesanāk staigāt pa nakts klubiem. Dažreiz aizeju uz Goldenu. Bet citus Rīgas klubus maz apmeklēju. Pārmaiņas, kuras redzu paša Top kluba dzīvē, pie mums nāk ne tikai LGBT kopienas cilvēki, bet ikviens, kuram klubs patīk. Ir bijuši pat gadījumi, kad mums zvana un rezervē galdiņu dzimšanas dienas svinībām. Mēs jautājam, vai zināt, ka esam LGBT klubs? Mums atbild: „Jā, zinām, bet tas jau nekas. Mums ļoti patīk atmosfēra jūsu klubā un tādēļ gribam svinēt tajā dzimšanas dienu.”

Manuprāt, var teikt, ka esat Rīgā atvēruši durvis arī drag kultūras attīstībai.

Jā, tā var teikt. Pie mums klubā drag šovi notiek regulāri, 1 – 2 reizes mēnesī.

Nesen pie jūsu kluba sakāvās divi drag mākslinieki. Šī ziņa diezgan plaši izskanēja Latvijas medijos. Tas, ko pamanīju, ka žurnālisti savos materiālos Top klubu sauca par populārāko geju bāru Rīgā. Saki, kā izdevies sasniegt šādus rezultātus?

O, nebiju dzirdējis par to, ka mūs sauc par populārākajiem. Ir patīkami to uzzināt. Mēs īstenojam trakas idejas, mēs visu laiku attīstāmies un kaut ko mainām. Nestāvam uz vietas. Kluba komanda smagi strādā katru dienu. Janvārī pabeidzām remontu tualetēs, tagad noslēdzas remonts pie viena no kluba bāriem. Katru reizi, atbraucot uz Rīgu, braucu uz Depo un pērku kādas lietas Top klubam. Un ļoti strādājam, lai šovi mūsu klubā būtu interesanti.

Jums ir bijušas kādas idejas, kuras esat saknē noraidījuši, domājot, ka tās tomēr ir par riskantu?

Nē, šķiet nav! Esam ļoti atvērti dažādībai. Aprīlī pie mums uz Top klubu brauks dīdžejs no Anglijas. Viņš piedāvā savu uzstāšanos bez maksas, vienkārši tāpat, jo ir dzirdējis par mūsu klubu un vēlas tajā uzstāties. Tāpat aprīlī pie mums plāno brauc drag queen māksliniece no Itālijas.

Ar kādām idejām skatieties uz kluba trešo dzīves gadu?

Ceru, ka vienu dienu klubā beigsies mūsu remontdarbi. Top klubs pagaidām līdzīgi kā Rīga, nekad nav gatavs. Vienmēr kaut ko uzlabojam un attīstām. Mums ir dažādas idejas, kā attīstīties, ko kluba klientiem piedāvāt vasarā. Pie mums ir atvērts savs veikals ar apģērbiem. No janvāra tajā ir jauna kolekcija, speciāla ar Top kluba elementiem. Gribu padalīties, ka apģērbu idejas rada mūsu bārmeņi. Ja Top kluba klienti redz, ka vēlas, lai klubā notiek kaut kas citādāk, droši nāciet un sakiet mums, ko vajadzētu mainīt. Esam atvērti.

Kā svinēsiet dzimšanas dienu?

Pirmajā daļā būs slēgtās svinības, kur biznesa sadarbības partneru un klientu vidū svinēsim svētkus. Pusnaktī kluba durvis vērsies vaļā arī pārējiem klientiem un visas nakts garumā būs priekšnesumi, pārsteigumi un jautrība.

Ko Top kluba dzimšanas dienā vēli saviem kolēģiem un kluba klientiem?

Vispirms vēlos pateikties par lielo darbu, kuru kluba darbinieki dara ikdienā. Zinu, ka reizēm nav viegli. Strādājot bārā, savas ikdienas lietas jānoliek malā un vienmēr jāsmaida, ko mūsu bārmeņi arī dara. Ļoti novērtējam visas komandas darbu. Tā turpināt arī nākamajā Top kluba gadā! Lai visiem panākumi un vienmēr priecīgs prāts uz ballītēm Top klubā!


Kintija Bulava, www.pride.lv
Foto: no Top kluba arhīva.

Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti Top klubs savā otrajā dzimšanas dienā klientiem sarūpējis izsmalcinātu ballīti
Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!