Kad atklājas cilvēku patiesā seja...

Kad atklājas cilvēku patiesā seja...

2017. gada 13. janvāris

Savās pārdomās ar Skapis.eu dalās Raimonds. Ja arī Tu vēlies dalīties savā viedoklī/pārdomās ar Skapis.eu lasītājiem, raksti mums uz e-pastu: skapis.latvia@gmail.com

Sveicināti!

Vēlos pastāstīt nelielu stāstu par sevi. Un savu pieredzi. Īsumā par mani: esmu parasts puisis, kurš jau trīs gadus ir kopā ar savu mīļoto puisi, esam saderinājies. Protams, ļoti vēlamies apprecēties, bet diemžēl LV to brīdi nesagaidīsim. Mans stāsts būs par cilvēkiem, kuri nepārprotami ir bez sava vārda un mugurkaula.

Pirms vairākiem gadiem izveidoju nelielu domubiedru klubiņu, kas saistīts ar aktīvu dzīvesveidu. Iesākumā bijām pāris desmiti domubiedru ar kopīgām interesēm. Kā jau puišiem un meitenēm pieņemts, bieži visi kopā izklaidējāmies, braucām pa Latvijas pilsētām utt. Daudzi no kolēģiem stāstīja par savām problēmām ģimenē, bija momenti, kad viņiem sniedzu gan morālo, gan materiālo atbalstu. Īsāk sakot, viņi teica, ka esam draugi uz mūžu.

Es pēc rakstura esmu tāds cilvēks, kurš neslēpj savu seksuālo orientāciju, īpaši sociālajos tīklos, jo esmu drošs un par sevi pārliecināts. Tātad ja kādam ir interese, tad sociālajos tīklos var atrast informāciju par to, ka esmu gejs. Tā arī viens no domubiedru grupas draugiem atrada šo informāciju. Un tad sākās pats interesantākais - viņš publiski sāka izsmiet un ņirgāties par mani, cilvēku, kas it kā bija viņa draugs, un kurš viņam bija palīdzējis. Viņš kategoriski atteicās turpināt jebkādu sadarbību, jo es taču esmu gejs!

Labi, mani tas neuztrauca, jo esmu patstāvīgs un protu tikt ar problēmām galā, taču ar to viss nebeidzās. Bija divi citi puiši, kuri man uzrakstīja, citēju: ‘ Sorry, bet mēs nevaram būt čomi, pats saproti, no mums mūsu draugi novērsīsies, jo zinās, ka draudzējamies ar geju.” Tas man bija šoks!! Ir 21gs., visi zina, ka homoseksuāli cilvēki eksistē, bet attieksme.. Pirms viņi uzzināja, ka esmu gejs, bija mani labākie draugi, bet tiklīdz uzzināja – viss draudzība cauri.

Ar šo gribu teikt, ka īstenībā esmu priecīgs, ka viņi uzzināja par to, jo viņu attieksme pierādīja, ka viņi ir cilvēki bez mugurkaula un uz kuriem nevar ne paļauties, ne veidot kopīgu biznesu. Kauns un vēlreiz kauns par daļu sabiedrības, kas sevi pasniedz kā divdabīgus cilvēkus.

Ja kāds vēlas piebiedroties manam nelielajam domubiedru klubam vai parunāt, vai ieteikt kaut ko, vai kļūt par draugiem, tad gaidu ziņu e-pastā artisartis1234@inbox.lv