Skapis.eu jaunieši ciemojas dzīvnieku patversmē "Labās mājas"

Skapis.eu jaunieši ciemojas dzīvnieku patversmē "Labās mājas"

2016. gada 19. decembris

18.decembrī jauniešu grupas Skapis.eu pārstāvji devās uz Juglas dzīvnieku patversmi “Labās mājas”, lai apciemotu tās iemītniekus – kaķus un suņus – un atvestu viņiem ikdienā nepieciešamas lietas.

Patversmes apmeklējums izvērtās ļoti emocionāls. Iepazīstoties ar lielākiem un mazākiem suņiem, kuri pieredzējuši cilvēku cietsirdību un nu spiesti dzīvot patversmē, nācās aizdomāties par cilvēku ļaunprātīgo un bezatbildīgo rīcību un kā tas ietekmē dzīvniekus. “Tu esi atbildīgs par tiem, kurus pieradini.” Visiem ir labi zināms šis citāts no grāmatas “Mazais princis”, bet kādēļ vēl arvien dzīvnieki tiek pamesti uz ielas kā nevajadzīgas lietas? Raugoties dzīvnieku acīs un dzirdot suņu rejas, varēja noprast, ka daudzi no viņiem vēl nav pilnībā zaudējuši ticību cilvēkiem un cerību, ka ir iespējama labāka nākotne.

Arī kaķu apmeklējums izvērtās tikpat emocionāls. Neatkarību mīlošie dzīvnieki izskatījās dzīves nomākti un ar neuzticību noskatījās katrā atnācējā, it kā tie grasītos nodarīt viņiem pāri. Jo ilgāk mēs bijām pie šiem dzīvniekiem, jo vairāk daži no viņiem ļāva mums tuvoties. Bija skaidri redzams, ka viņiem trūkst cilvēku sabiedrības un mīlestības.

Viena no patversmes “Labās mājas” darbiniecēm stāstīja, ka šobrīd patversmē mitinās apmēram 150 kaķi (patversme paredzēta vien 100 kaķiem) un 65 suņi (patversme paredzētas 40 vietas suņiem). Tas ir ļoti liels skaits cilvēku pieviltu un sarūgtinātu dzīvnieku. Pārāk liels. Taču tajā pat laikā ir jāpriecājas, ka ir tāda vieta kā “Labās mājas”, kas rūpējas par šiem dzīvniekiem un uzņem viņus savās paspārnē.

Mums bija tā laime iepazīties un izvest pastaigā 8 suņus, un apciemot kaķu istabu ar apmēram 20 kaķiem. Zemāk varat izlasīt par dažiem no viņiem. Iespējams tieši kāds no šiem dzīvniekiem varētu 2017.gadu sagaidīt jūsu mājās kā daļa no ģimenes.

Paldies Juglas dzīvnieku patversmei “Labās mājas” par draudzīgo uzņemšanu. Ticu, ka šī nebūs pēdējā reize, kad Skapis.eu apciemos dzīvniekus.

Dzīvnieki, kas meklē mājas:

Dženna: http://patversme.lv/dzenna-3/

Maksis: http://patversme.lv/maksis-2/

Klūnijs: http://patversme.lv/klunijs/

Mega: http://patversme.lv/mega/

Bite: http://patversme.lv/bite/

Musja: http://patversme.lv/musja-2-2/

Vairāk par “Labajām mājām” varat uzzināt mājaslapā http://patversme.lv/


Skapis.eu jaunieši ciemojas dzīvnieku patversmē "Labās mājas" Skapis.eu jaunieši ciemojas dzīvnieku patversmē "Labās mājas" Skapis.eu jaunieši ciemojas dzīvnieku patversmē "Labās mājas" Skapis.eu jaunieši ciemojas dzīvnieku patversmē "Labās mājas" Skapis.eu jaunieši ciemojas dzīvnieku patversmē "Labās mājas" Skapis.eu jaunieši ciemojas dzīvnieku patversmē "Labās mājas"