Trivia Night

Trivia Night

2017. gada 2. maijs

Šī gada 30.aprīlī Mozaīkas telpās norisinājās jauniešu grupas Skapis.eu LGBT+ erudīcijas konkurss “Trivia Night”. Konkursa mērķis bija veicināt izpratni par un ap LGBT+ jautājumiem, pasākuma dalībnieku savstarpējo sadraudzību, kopīgi atbildot uz āķīgiem jautājumiem. Dalībniekiem bija jāatbild uz jautājumiem no 4 dažādām kategorijām: mūzika, slavenības/ievērojami cilvēki, LGBT+ Latvijā, un literatūra.

Liels paldies visām komandām, kas piedalījās konkursā un pieskandināja Mozaīkas telpas ar smiekliem, kad pagadījās kāds asprātīgs jautājums, uz ko atbildēt.

Lielu paldies sakām arī mūsu sponsoriem Kino Bize un Apgāds Mansards, kas nodrošināja balvas pasākuma dalībniekiem. Ceram turpināt sadarbību arī nākotnē.

Nākotnē plānojam rīkot vēl šāda veida pasākumus, tāpēc sekojiet līdzi Skapis.eu un Mozaīkas Facebook lapām, lai uzzinātu jaunāko informāciju par pasākumiem un aktivitātēm.

Neliels foto ieskats no tā, kā mums gāja. Respektējot vairāku dalībnieku vēlmi, foto galerijā redzama tikai daļa no dalībniekiem.


Trivia Night Trivia Night Trivia Night Trivia Night Trivia Night