www.skapis.eu ir kopā ar www.pride.lv

www.skapis.eu ir kopā ar www.pride.lv

2016. gada 20. jūlijs

Pēdējā, laikā diezgan bieži saņemam jautājumus: “Kur palicis Skapis.eu?”, un tas ļoti priecē, jo redzam un jūtam, ka jums rūp! Varu visus nomierināt un droši teikt, ka par Skapi nav aizmirsts, tieši otrādi! Ilgi esam domājuši, kā padarīt Skapi mūsdienīgāku, ērtāku lietošanai un pats galvenais – draudzīgāku jums – Skapja esošajiem un vēl tikai topošajiem faniem. Pašlaik Skapis.eu ir pārmaiņu priekšā, bet noteikti ļoti pozitīvu pārmaiņu priekšā! Novecojusī Skapis.eu lapa ir slēgta, bet viss saturs droši pārnests uz pride.lv, kur arī arī turpinās savu virtuālo dzīvi.

Skapis.eu mājas lapa daudziem no mums ir bijusi vieta, kur pirmo reizi lasīts par homoseksualitāti, par to, kā runāt ar vecākiem un draugiem par to, vai vienkārši lasītas intervijas un citi raksti, kas likuši justies tik labi un tik pieņemtam/ai. Tāpēc jo īpaši gribu arī šajā rakstā pateikt milzīgu paldies visiem, kas darbojušies Skapis.eu komandā līdz šim, radot tika pārdomātu, krāsainu un dzīvu saturu. Jūsu darbs ir super-iedvesma darīt lietas tālāk.

Es vienmēr esmu ticējusi, ka komandā ir spēks, un, ka kopā mēs varam izdarīt vairāk, it īpaši, ja runājam par tik mazu kopienu kā LGBTI kopienu Latvijā. Tāpēc no visas sirds priecājos, ka pride.lv ir laipni uzņēmis Skapis.eu savā paspārnē. Viss pārējais paliek pa vecam! Saturu vēl joprojām varēs radīt jaunieši paši, tiekoties gan klātienē, gan strādājot individuāli. No septembra, kad visi būs atgriezušies no vasaras atpūtām, aicināsim arī pieteikties visus radošos prātus Skapja veidošanas komandai.

Uz tikšanos septembrī un pride.lv sadaļā skapis.eu!

Lauma Tuča, Mozaīkas valdes locekle

Atstāt komentāru
Komentāri
    Esi pirmais un atstāj komentāru!